Leden 2010

Pátek, keců svátek; Neděle, keců... tři prdele.

31. ledna 2010 v 23:28 | DareDareDevil
Jsem tu znovu se svými kecy, stěžováním si, kritikou a bla bla bla... Ale, kdyby mi chtěl někdo poradit, uvítala bych to :-D Kde jsou komentáře všichni vědí.
Hola hou, jdeme na to!

V pátek jsem jela za kamarádkou, co mi nutně musla říct něco důležitého, ve zkratce: zamilovala se do kluka, co opustil svou mladou a bez matury přítelkyni...
No a vzala mě do jeho klubu, ve vedlejším městě, ona tam dělá za barem.

Dopadlo to tak, že ona usínala a já jsem odklízela sklo, a sem tam něco prodala a pánové mi dávali dýžko.
Sem tam mi někdo řekl, jaké mám pěkné tetování, a dva naprosto ožralí, anglicky mluvící a potetovaní chlapi, mi řekli, že je to sexy and hot :-D

Ale to pořád neni ono. Prostě jsem si najednou všimla, že na mě nějakej kluk kouká. Tak jsem se koukla taky, abych se rozhlídla, jestli to třeba neni za mě, a tak... Ne nebylo, pořád koukal a vedle něj stála holka - jeho přítelkyně...
Kámoška na to, cituji: "Se nedivim, že kouká, podívej, jak je hnusná." Což moje ego potěšilo, ale není to hezké, takhle o někom mluvit.
No a pak prostě seděli jakoby za náma a my dva jsme na sebe viděli a co chvilku jsme prováděli takoj ten oční kontakt.
Já jsem dělala jakože nic, mrkací panenka hadr.
No a pak šel 2x na bar, a jednou byl hned pryč, ale podruhý, musel čekat na pivo, protože to neumim s pípou :-D No a tak jsme to rozjeli ve velkým.
Říkám si, hustý, tak on mě fakt chce, má sexy nos, hezký oči, roztahovák, krásný vlasy, dobrý boty, dobrý ruce (jsem pošuk, já vim), jen ta přítelkyně, ale co mi je po ní...
A on mi nakonec povídá, cituji:
"Kdykoliv jindy bych si od tebe vzal číslo, ale jsem tu bohužel s někým, komu se musím věnovat."

Sakra! Jako na jednu stranu ho to šlechtí, že jakoby "zůstal" s přítelkyní, ale když už se mnou flirtoval, tak si to mohl odpustit.

Pak jsem mu na to něco řekla, jako jestli to vadí a on mi řekl, ať si ho najdu.

Našla jsem ho. Na Facebooku.

Tak a teď mi poraďte, jak dál. Já ho chci, ale nechci lízt nikomu do zelí, zase na druhou stranu, už bych se z těch smolných let mohla oklepat a taky mě nebaví být jen tou holkou se sexy hrudníkem, co by se s ní dalo spát, protože je volná...

A taky mi vyhovuje, že není z našeho města, aspoň nebudu mít ponorkovou nemoc.

Nic o něm nevím, jen to jak vypadá, a trochu co uznává, podle skupin na fb. Víc tam o sobě nemá.

Tak mám za A) Jet v pátek, pokud to půjde do vedlejšího města, nebo
B) Napsat mu zprávu na fb s mým tel. číslem a textem něco jako, jestli chceš,...
C) Nedělat nic (fuj)

Kazety

24. ledna 2010 v 20:01 | DareDareDevil
Tak jsem zahájila letošní koncertovou sezónu, která, doufám, bude mnohem lepšejší (to je mi výraz) než ta loňská.
Kazety jsou blablabla - to se dá dohledat. Mají takovej elektro/kytarovej sound a jsou jen dva, z čehož kytarista je fakt hustej tragéd, co ho musíte milovat za to jak je tragicky loserovskej :-) Zpěvačka pecka, takovej živel :-)

Jejich myspace a vůbec, jsou i na fb a jméno mají zapamatovatelný, stejně jako byl páteční koncert. Mimo to, mají VJje, takže jsem sledovala tu super projekci, jako kdybych nikdy nic takovýho neviděla (a neviděla) a taky jeden klip k písničce smutná.

Tu si teď poštím pořád dokola, protože je to přesně sinusoida mého života.

Jinak koncert byl skvěle komorní, intimní prostředí, normální lidi, takže žádný vylitý pivo, pošlapaný boty, rozbitý nosy :-D

Jo a taky Pan Božský... Přivezla si ho kapela, jako svého hosta a já si můžu třeba složit vlaštovku... Už mě to štve, věčně potkávat ty bezva týpky, co je nemůžu mít... To bych musela sedět pořád doma na zadku a to se mi vážně nechce...

Antikrist

19. ledna 2010 v 20:55 | DareDareDevil
Proč se večer učit, když si člověk může zajít do "kina" - nemyslim tu klasiku, spíš menší sáleček s barem :-) - na film, o kterém jen slyšel, ale vlastně o něm nic neví.

No a ... Páni, podívala bych se znovu, a jestli je tohle i horor (což si nemyslím), tak mám ráda horory... Podle mě je to spíš psychothriller, ale budiž...

To, co se ve filmu děje si člověk může najít kdvekoli, třeba na csfd, ale i jinde...

Každopádně líbilo se mi to a moc, film, který má hloubku (konečně po delší době) a úroveň.

Ne všechno mi utkvělo v hlavě, ale bylo tam pár velmi naturalistických scén (teď nemyslím ten sex), z nichž kupodivu (a nejspíš to svědčí o mé zvrácenosti) mi mnohem míň vadí ty, co se dějou lidem, než ty, co se dějou zvířatům.

Například když ho ona praštila polenem do penisu, až mu z něj stříkala krev bylo mnohem víc v pohodě, než když tam vraždil havrana (nebo krkavce/vránu ???).

A nejnechutnější scénou pro mě nebylo, když mu udělala díru do nohy, ani když si ustřihla klitoris, ale to, když se ráno vzbudil a měl ruku obalenou těmi velkými nacucanými šedými klíšťaty.

Každopádně film má hlubší zápletku, než ty scény, které jsem výše popsala. Je rozhodně pro silnější žaludky, protože i já, jsem musela ten zážitek vydýchat a byla jsem půl hodiny roztřesená :-)
Ale 100% doporučuji:-)

A taky ten režisér, kterého já, jakožto neznalá filmů neznám, ale ostatní ho milují, je pěknej cvok a Dán... Ach ty severské země :-)

Erik Johansson

18. ledna 2010 v 17:55 | DareDareDevil
Další z úspěšných a šikovných Švédů, kvůli kterým do té země prostě chci :-) On dělá neuvěřitélné věci :-) Tohle je jen zlomek jeho tvorby, ale stačí do vyhledávače zadat jeho jméno a voilá :-)


Byl ples...

17. ledna 2010 v 19:59 | DareDareDevil
... i já na něm byla... A byl tam i Superman... A byl moc moc moc sexy...

Ale byl tam ještě někdo, Mluvila jsem s ním asi 2 hoďky a ani chvilku jsem se nenudila, byl tak správně ukecanej, ale hlavně, žádnej idiot, četl podobný knížky, poslouchá podobnou hudbu, zná podobný filmy, A HLAVNĚ MI DOKÁZAL ODPOROVAT!!

Proto do všech kluků reju, abych našla někoho, kdo se mi postaví, ale pořád nic, ale tenhle to dokázal a jeho argumenty byly na úrovni.

A líbil se mi... Vypadal skoro jako Superman...

Na takovýho kluka čekám ( super úvaha nad čekáním zde) strašně dlouho a když se objeví, tak čekám, že se něco stane, ale ono se nic nestalo...
Mám sice doma jeho občanku (?!?) a dokonce i jeho číslo, ale nic víc a já jsem se snažila...

A tak jsem zase v blbý náladě, a nic mi jí nezlepší, protože je jasný, že se nedočkám...

Tos byla ty!!!! Protože máš piercing!

11. ledna 2010 v 19:29 | DareDareDevil
V našem městě je kvůli jistým "nebezpečným" čtvrtím s větší mírou "napladičů MHD" zavedeno nově (skoro půl roku) v některých busech nastupování předními dveřmi. Já, jelikož jezdím ze školy, do školy, do centra i domu těmi, kde to není, si to jako správný neznalec neuvědomuji.

No a dneska jsem do jednoho takového nastoupila, nechala jsem vystoupit všechny kočárky, důchodce, studety, pracanty a bůh ví, koho ještě a nastoupila.

A najdenou, přes hudbu ve sluchátkách, slyšim velmi arogantní : "Nastupuje se předem!".
To jeden z těch "policistů" jen o pár let starších než já, co jakože pracujou, ale protože se jim to zřejmě nelíbí, tak jsou protivný (nejen má zkušenost).

Tak si řeknu okay, vytahuju legitku, abych jí ukázala řidiči a druhý arogantní hlas: "Tak ukažte mi ten průkaz sakra!" Velmi milý pan řidič.

Za mnou šel nějkej dědek, ale na něj to až zas tak mířený nebylo.

Proč na mě jo? Protože nejsem hlopoučká blondýnka na podpatcích, mám piercing a nosím si, co se mi zlíbí?! Jo, přesně proto, vidím to každý druhý den.
Proč to nesvalit na ty ošklivý nekonvenční teenagery... A čím jsi straší, tím víc si na tebe ukazují prstem... "Jdi pryč ty ošklivá, to ty zvracíš v pátek večer ve městě, převrhuješ popelnice, házíš na zem papírky a sprejuješ po zdech!"

A já kráva zatím zlepšuju inteligenční průměr našemu státu...

Ale já už se nebojím, moc se těším na léto, až bude vidět ta moje kérka uprostřed hrudníku a budu se stejně jako teď, hrdě nosit, protože já jsem aspoň originál, člověk, co když si přečtě článek/knížku dokáže vyjádřit svůj názor, a kurva těším se na další kérku, vy konzumní snobi!

Na životě mám ráda právě tu rozmanitost. Kažný den mě nasere někdo jiný.

10. ledna 2010 v 20:43 | DareDareDevil
Znáte to?
Pro mě to platí 100%

Jeden kec vedle druhého :-D

7. ledna 2010 v 20:26 | DareDareDevil
Tak zase uběhlo několik dní, od mého posledního příspěvku, byť jsem chtěla jakože psát, ale blábláblá...
Stihla jsem se nas*** (několikrát), emotivně vyčerpat, společensky vyčerpat, chovat se jako blázen... A je toho tolik, že bych si uťukala ruce...

Ale, mám svého pana Neznámého, který není až zas tak neznámý, ale dejme tomu, že jsme se "seznámili" za poněkud trapně - vtipné situace. :-)

Získala jsem pochvalu za svou seminárku na dějepisný seminář, což je fakt pocta, od té paní, co jí máme... Takže se mi všichni klanějte, jsem geniální.

A melu z posledního, ale po víkendu si stejně budu říkat, že jsem se ani nevyspala...

Jo a ještě pořád mají lidi tendence svlékat mi tričko, když mi vykoukne kousek růže... Už mě to neba :-D

Mám blbou náladu!

4. ledna 2010 v 22:39 | DareDareDevil
Za a) opila jsem se na silvestra a to tak, že mi bylo až moc veselo a teď se stydim - odnesl to můj tatér a už se tam nikdy (musim na kontrolu) ukázat...
za b) změnila jsem se, ale moje okolí ne a můj stav taktéž ne!
za c) je škola...

Co dodat, stojí to za prd a už se mi podařilo zaspat...