Sníh a zoufalství jde ruku v ruce...

4. prosince 2010 v 20:44 | DareDareDevil
Jsem strašně zoufalá ze své seminární práce, prostě je to nefér a za trest, že jsem tak neschopná a natvrdlá a neumim si vymyslet normální pokus a tak...
Fak, jako jakej idiot by si vybral téma sladila? No žádnej, kromě mě. A teď nevim, jak to pojmout, chci psát o překyselení organismu díky nadbytku sladidel, ale nějak mi k tomu chybí pokus, něco jako důkaz kyselého v cukrech... Potřebuju něco, baych měla hmatatelnou změnu a nějak se k tomu ne a ne dostat.

Nejhorší je, že mi už hoří u prdele...

A do toho pořád jiný starosti... Další týden a další otrapa, kterýmu řeknu NE. Sakra, tenhle rádoby zájem mě začíná pěkně štvát! Copak je život jen o šukání s někym, kdo se vám fyzicky či chemicky zalíbil? Myslim, že ne a to jsem dost otevřný typ ;-)

Taky mám problémy s čočkama, brigádou, ostatníma předmětama, přípravou plesu, vánocema, rodinou...

Jediným světlým bodem je sobota - měla bych jít na kérku... Jupí jou ;-)

Ad1) Jsem úplně zapomněla, že jsem chtěla taky napsat o tom, jak krásně nasněžilo i v našem inverzním dolíku a jakou z toho mám, narozdíl od ostatních, radost... Mě se to tak líbilo, jak byla ta kalamita, šla jsem domů, celá zasněžená, lidi se tvářili nasraně, protože všechno mělo zpoždění a já jsem tančila ve sněhu :-)

Asi se vracim do puberty, někdy se cítim úplně jako 14-15tka :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama