Duben 2011

Co je horšího, než nemít facebook?

27. dubna 2011 v 11:59 | DareDareDevil
Právě jsem se na týden společensky odsoudila... Ono totiž, horší než nemít fb, je mít fb a NEBÝT tam! Je to jako nechodit do oblíbenýho baru. Je to takovej organismus, kterej se neustále vyvíjí.

Jenomže, já mám virtuálního světa dost... I toho reálnýho. Nic se mi nechce. Nechce se mi koukat na dokonalý blogy, ani na dokonalý lidi.
A nechce se mi chodit do baru, ani na fb.

Přestože počet mých přátel se víc blíží nule, než tisícovce, i tak už jsem tam měla zase milion kdesicosi a změny v čemsi a tak. Začíná mi to vadit, už ani tolik ty hry nepařim, ale nadruhou stranu, si chci nechat otevřený vrátka. Jenže, co když se mě začnou přátelé zbavovat? Stejně jakoby mi v baru jednou mohli zrušit to privilegium nemít vlastní lístek?

A tak je nutné se udržovat ve sspolečenském konverzování a nebo ho zrušit úplně ;-)

Anál není žádný kanál...

22. dubna 2011 v 17:03 | DareDareDevil
Vždycky, když něco hledám, najdu něco úplně jinýho...

Tentokrát to byl anální sex. Nedá mi to a musím nad tím zapřemýšlet.

Z mýho pohledu je sex jako takový nehorázná čuňačina... I ten úplně normalní a proto nevidím problém v když je někdo na něco vymykajícho se, pokud se u toho nejedí lidi :-D
Ale tak nějak chápu tu určitou posedlost... Řekla bych, že to souvisí s tím, že mnoha lidem přejde zadek fakt sexy. Holky to maj "blbý" ale určitě se najdou takové, kterým dělá radost najít aspoň prostatu :-D

Já sama si kolikrát spoustu věcí nedokážu vůbec představit a ještě nedávno bych na spoustu věcí řekla katogorické FUJ!, ale, jak můžeš odsoudit, dokud neochutnáš?

Analní sex je hodně probíraný téma, ale už ne tak tabuizované, skoro všichni to dělaj, ale co mě překvapuje, že existuje tolik rad, jak na to. Většinou podrobný popis, co je třeba udělat, než se to stane a pak, že to teda jako jde.
A je to nechutný, Tak moc nechutný, že bych to v životě nedělala.

Přesto s tím mám svou zkušenost. A jedna z mých kamarádek taky... A o těch dalších nevím, protože se o tom nemluví v jídelně při obědě :-D

Abych řekla pravdu, mám dvě zkušenosti a u obou jsem pila (začínám vypadat jako alkoholik :-D), jinak by se mi to nejspíš nestalo. Má kamarádka zase naopak byla se svým klukem domluvená (Nejdřív to bylo, jakože když chceš, tak bych se mohla obětovat, pak se jim nějak nezadařilo a ona to prostě zacčala chtít sama od sebe).

Nebudu popisovat detaily, ale u jednoho jsem odmítla "normální" sex (a hlavně byl tolik zaujatej mým zadkem, že jsem mu nemohla říct ne) a druhého to bylo ve víru vášně.

A líbilo se mi obojí. Dokonce jsem jedna z těch, co jim to prostě šlo, bez lubrikantu. Byla jsem uvolněná, ale ne tak (opilá :-D) abych nevěděla, o co jde, Prostě mi to nepřijde divný. Gayové to taky dělaj. Myslela jsem si, že mi to ale nic nedá. Že si užije on a já budu počítat ovečky. Ale opak byl pravdou.
Nevím jak je to možné, ale takhle jsem se u sexu ještě nikdy k orgasmu nepřiblížila. Bohužel, můj protějšek byl natolik vyčerpanej (mam vždycky smůlu, že už nemůžou), že skončil v době, kdy by mi stačilo hodně málo a bylo by.
Každopádně to bylo hodně vzrušující, přes to, jak odpudivě to působí.
Podruhé, to bylo stejně fajn, i když asi víc pro tu druhou stranu. Nějak zvlášť jsem to neprožívala a možná to bude tím, že prostě rádá dám to, co je nejvíc chváleno.

Moje kamarádka to měla naopak naplánovaný, že to její kluk dostane k narozkám, ale nechtěl mu stát. A tak začala uvažovat o tom, že by to prostě mohli vyzkoušet jen tak.
A říkala, že nakonec se jí to líbilo víc, než jemu. Že to nechápe, ale byla mnohem víc vzrušená, než normálně.

Já bych se bála, kdyby to mělo být takhle, většinou se nedokážu úplně uvolnit, kontroluju každou chybu a prostě mě to tolik neba. Ale třeba, kdybych měla tu "správnou přípravu", tím myslím takovéto mazlení se se zadečkem, bylo by to třeba v pohodě. Podle mě je nejdůležitější, aby duhá strana projevila opravdový zájem a ne jen, "ti ho TAM strčim" a konec.

Taky by mě zajímalo, jak reagujou kluci na to, že už s tím ta holka měla zkušenost. Podle mě, by to měli brát jako plus, zvlášť pokud je to láká, ale stejně jako skupinovej sex, tohle je něco, s čím nemůžete ven, protože se to tak nějak nehodí.


Proč si dát trojku, když to může být ve čtyřech;-)

21. dubna 2011 v 15:37 | DareDareDevil
Název článku dost vypovídá, že? (Původně jsem se chtěla věnovat posraný matuře, ale seru na to, tohle je hustější)

Za prvé musim říct, že jsem si dala na Nový rok předsevzetí, že do dvacítky nebudu s nikym spát (s nikym novym) a že pak to bude někdo, kdo mě bude milovat až do smrti.

NEDÁVEJTE SI TAK HLOUPÝ PŘEDSEVZETÍ!

Samozřejmě jsem ho porušila, vyskytl se problém a já jsem se nasrala a řekla jsem si, že nejlépe bude, když žádnej sex provozovat nebudu a taky mi nechyběl (jenom to jistkření a vzrušení) a byla jsem spokojená i neuspokojená...

A proto, když už jsem byla v tak skvělym duševním rozpoložení, musím jít zapíjet maturitu a potkat tam (říkejme mu PAN UČITEL) PU.
PU je známej tím, že je sexy, hodně pije a hulí, je na blondýnky a rád to v pátek spojí dohromady v jeho bytě. Takže jsem si já, naprostej opak bledých blondýnek, nedělala iluze. A hlavně, nejsem na děvkaře a už vůbec ne na 30tníky s pošahanejma představama.

PU byl ale včera v rozverné náladě (stejně jako minule, kdy se s ním moje citově velmi nevyspělá kamarádka divoce líbala) a tak porkával,laškoval, flirtoval a já mu z legrace řekla, že chci trojku s ním a mojí citově nevyspělou kámoškou.
A on, že jo.
A kámoška, že vezmem ještě jednu blondýnu z Londýna, která není kamarádka, ale docela dobře se s ní kalí a chtěla ho.

Šli jsme na tágo, kozy venku, krajky těsně pod zadkem, taxikář vysmátej a nám to bylo jedno. PU nás zavedl do svého bytu, otevřel víno a ubalil špeka, kterýho jsem si nedala, ale Mallborku jsem neodmítla.
PU stál jako telegrafní sloup a my jsme se hihňaly a šup, CNK (citově nevyspěla kamrádka) byla nahá, poní BZL (blondýna z londýna), to už byla sranda, protože jsem se zapojovali všichni, pak PU a nakonec JÁ. Zatím co mi PU sundaval podprdu a kalhotky, ty dvě se po sobě válely...

A protože gauč přišel PU asi nedůstojnej, odvelel nás do ložnice. Měl vélikou postel, pro čtyři akorát. Tak jsme tam tak jako vyvalovaly a jen se k sobě tulily, zatímco on se mohl přetrhnout aby využil obě ruce a pusu :-D Je to docela sranda, jak se chlapi uměj snažit, když chtěj. A tenhle fakt chtěl. Ten výraz dítěte u Vánočního stromečku je přesnej.

Taky jsem provozovali něco jako sex, ale přece jenom, když jsme byly tři, to nemohlo být ani kvalitní a ani o to nešlo. Nebo spíš ty dvě si lehly, roztáhly nohy a čekaly, co se bude dít, on se pak dvakrát pohnul a jim to stačilo. Já mám bohužel nároky, ale taky jsem si to zařídila po svým. A taky jsem "dostala" nejvíc :-D

Pak CNK chytla hystera, všechny nás poslala do prdele a začala brečet kvůli chlapovi, kterej je debil a neni její přítel, ale něco s nim měla, zatímco přítel byl doma... (Tak si říkám, že jsem fakt slušná holka)

A zatímco ona hysterčila a bulela a nadávala, my jsme to rozjížděli ve třech. A bylo to fajn. PU pak došla síla a zavele spánek. Nejdřív s náma ležel v posteli, ale pak se zdekoval na dauč pod deku.

A ZÁVĚR?
Spontání akce jsou nejlepší, tohle by se v životě nestalo a nebylo by tak zábavný, kdyby to bylo naplánovaný. Je to zážitek na celej život a bylo to tak vzrušující a erotický. A tak estetický, samý hezký kolky s pěknejma postavama a sexy chlap(Jsem nás měla vyfotit a něco za to inkasovat).

Ale, citově nevyrovnaný lidi jsou "kazišukové", kdyby CNK nechytla hystera, mohlo to být ještě lepší. Mnohem lepší.

Pokud se předtím hodně pije, může se stát, že paměť vynechá. Nevím jak BZL, ale PU a CNK si nepamatovali vůbec nic, přestože pár hodin předtím byl PU a vrcholu blaha, že má v posteli tři baby. Ale třeba jen dělal, že si nepamatuje, CNK si nepamatovala doopravdy.

No a poslední věc, nikdo o tom nesmí vědět, protože PU má přítelkyni. Což jsem netušila, na jeho bytě to není vůbec poznat (má vkus, cit pro barvy, ale převážně v mužskym charakteru) a CNK má přítele (nestalo se to poprvé) a rodiče PU znaj a jsou velice dobří známí...
No a já ani BZL nemáme zájem na tom, aby měli lidi zase několik měsíců co probírat... Já bych se jednou ráda dostala k Panu Architektovi (bohužel se vždycky objeví, když mam slabou chvilku a jsem s "někým" v "objetí" nebo "hovoru" :-D).

Prostě to bylo skvělý, ale chlubit a věřejnosti se s tím člověk nemůže.

Hra na plazenou...

12. dubna 2011 v 8:42 | DareDareDevil
Tak jsem se úspěšně doplazila k maturitě... Mám z toho odřenej nos a kolena, neni to zrovna dvakrát lehky, lézt po čtyřet a klanět se až k zemi ;-)

Tím pádem se konečně můžu začít učit, jelikož a protože ode dneška za týden maturuju z vv a druhý den z chemie... A abych se něco naučila, tak jedu do vidlákova a budu bez netu... Huaaa :-D

Ale je to fajn, proto, abych se už konečně dostala ze školy udělám všechno...

Jak mě "serou" (český) fashionblogerky...

9. dubna 2011 v 21:39 | DareDareDevil
Tohle je horší než emo nájezdy před několika rokama... Pamatuji se přesně, jak jsme v prváku chodili v černý, a s papírkem přicvaklim sychrou, na němž stálo (něco jako) : Finding (n)emo... spíš jen EMO BOY...
Ímou chlapci byl základ každy druhý debaty a to i když jsme byly holky z gymplu... Žádnej k nám ale nechodil a tak jsme každá nenápadně a tajně sledovaly největší emaře na netu...
Pak byl trend se jim vysmívat, takže přestože půlka holek měla černou patku a ten správnej piercing (nikoliv správného EMOBOJE) tak sledovala vidala typu How to be emo a jim podobný...
Nejšílenější ale asi bylo, když MCR vydali svý BLACK PARADE a všude se diskutovalo, jak moc je to, či není zdravotně závadný...
A pak to přešlo... čus bus...

S fashion blogerkama je to stejný... Nejdřív pár holek, který na to měly čas, pak pár (nesnášim to slovo, ale sem se hodí) followers a nakonec? Dneska jsou tu zástupy holek s blogspotem, který jsou zaručeně originální, a s pomocí levnejch obchodů dělaj haute couture...
Celkem je sleduju... Já sama miluju, opravdu miluju oblečení a boty, ale módu začínám nenávidět...

Skutečeně mám ohromnou radost, že jsou lidé odvážnější a že projevují zájem, ale to co vidím je jedna stále opakující se kombinace, či varice a k tomu nějaký ten n faktoriál... Hlavně u holek.
Většina těch slečen má mezi sebou neviditelnou pupeční šňůru.. Teď v podobě bot na klínku, třeba... Má je skoro každá, nebo ponožky v sandálkách... Ale nevidála jsem ani jednu v teniskách s velkým T. Ale proč?

Pořád se snažím najít někoho fakt originálního, ve slova smyslu svobodomyslnýho, ale nacházím jen boty na klínku (a taky bílý silonky :-D)...
Uvidíme, jak tahle mánie bude vypadat za takovejch 5 let, protože EMAŘŮM tak nějak odzvonilo ;-)

P.S. Lidem ctící tradiční hodnoty subkultury emo se omlouvám, ale bylo to společenský drama. A taky děkuju lidem, který jsou pořád opravdu osobitý a ještě chci říct, že jsem si v háemku koupila svetr za 200.
P.S.2 Co ještě nejvíc nechápu, kde berou tolik času na focení, srocování se, komentování a chození do showrooomů??? Fakt by mi bodla rada od nějaký, protože já stíhám tak akorát jít do školy a knihovny (to druhý v lepším případě)...

Joke

9. dubna 2011 v 21:18 | DareDareDevil
Hmmm, vše vypovídající... Zoufale vtipný... Zdroj: http://mariamaliki.blogspot.com/

Jak je maturita v nedohlednu... zatím...

8. dubna 2011 v 20:33 | DareDareDevil
Jsem v píči... To je to správný slovo... Už celý týdny jsem v prdeli, špatně spim, vypadam jak kráva a nervuju se, až to bolí... A to proto, aby si na mě ten kretén, co mě má na fráninu, vymyslel, že mě asi nechce pustit... 3 dny před uzavřenim známek.
Já do tý školy chodim jak čubka největší, jsem tam zasranejch 5 let a někdo, kdo na to jen z vysoka sere, si proleze, dostává známky zadara...
Jedna taková slečinka, chudinka, si vždycky přijde, naučí se na jeden dva předměty a napíše si předem hlášenou věc. Já, protože jsem kráva nejdebilnější, jsem tam denně, píšu z 5 předmětů a půlku nehlášenejch... A proto, že jsem taková píča si zasloužim až do posledních chvil trpět... Abych věděla, že lhát a podvádět se MÁ, ne,dokonce MUSÍ!
Takže teď mám na píču pátek, na píču víkend, a ještě jsem dvakrát v tomhle tejdnu řvala ve škole, jelikož už mam nervy v prdeli... A taky proto, že místo abych se na tu zkurvenou maturu učila, mě další zkurvysyn prudí...

A PONAUČENÍ?
Mluvte sprostě, pomůže to; serte na správný chování, vymstí se vám to...