Červenec 2011

Mám ráda svojí vaginu!

31. července 2011 v 15:54 | DareDareDevil
Tohle téma vůbec nesouvisí se sexem... Se sexualitou ano, se sexem NE!

Já jenom, že aby bylo jasno.

Už několikrát jsem se na ženských portálech setkala s články O naší vagině a pámbíčkaření, jak se ženy styděj a tak dále... Bohužel, je to pravda. Neznám holku, která by slovo vagina použila stejně jako penis (zatímco pánové to více či méně zvládají).

Neznám holku, která by chodila ráda na gyndu, kde jí má ukazovat.

A sex? No tak jako, většinou si uvědomujeme posledlost pánů ho tam dolů strčit, takže se ten strach tak nějak zmírní, ale která z nás se někdy nestyděla, jakože co když se mu nebude líbit?

Abych řekla pravdu, poprvé, kdy jsem si citelně uvědomila, že jí mám bylo, když jsem zjistila velice trapnou situaci a musela jsem roztáhnout nohy u doktora - dětského lékaře. Bylo mi asi 7 - 8. Nikdo mi neřekl, jestli je to špatný nebo dobrý, ale já jsem špatnej pocit měla. Později, když mi začalo růst ochlupení a následně, že se dá holit.
U prvního sexu ani nevím, že tam byla. Prostě mi ten idiot strčil ptáka do "nějaký díry" a tím to pro mě haslo.

Každopádně přestože má máma byla celkem liberální a jako učitelka veděla, že nás musí poučit, nebylo to dost aby můj pámbíček pokaždé nepřiběhl s křížem!
Kupodivu mi nebylo tak za těžko, když se mě dotkl kluk, než když jsem to byla já.

Patřím mezi ty, které o masturbaci dlouho jen slyšely, přestože jsem věděla: "že žena má poznat sama sebe (a blabla) jinak je její sexualita v háji (a kdesicosi)...".

Každopádně jednou mě napadlo se podívat do zrcátka. Dělala jsem si po koupeli pedikůru a sklouzl mi ručník, říkala jsem si proč ne. Nelíbila se mi, byla jsem zhnusená a měla jsem pocit, že určitě tam dole nevypadám normálně.

Podruhé jsem to zkusila, když jsem viděla ten díl Sexu ve městě, kdy se Charlotta poprvé podívá a omdlí :-)
Pak zas a znova, vždycky jednou za čas, tak nějak pro kontrolu.

A jednou jsem prostě pochopila, že tam bude navždycky stejně jako jiná část těla... Možná má i trvanlivější charatekter (třeba zuby maj tendenci vypadávat).

Smířila jsem se s ní. A pak jsem náhodou nějde viděla plakát na Monology vaginy (ještě jsem je bohužel neviděla, ale doufám, že uvidím) a najednou mi to slovo nepřišlo tak hříšný. Prostě slovo... Je to stejný jako ty ostatní, dětštější slova, až na to že je dospělý, zralý a svým způsobem i erotický.

Začala jsem tu svou mít docela ráda, prostě je pro mě důležitá. Neni to o posedlosti jakou maj chlapi při představě sexu, spíš o tom, že obdivuju, co všechno "dokáže" i to jak vypadá. A s láskou o ni pečuju, protože si to zaslouží stejně tak, jako můj obličej.

Ale s čím se asi nesmířím nikdy, jsou vaginy ostatních žen, tímpádem i porno... Ne že bych nezvládla se na ně podívat, ale není to něco, co chci vidět. A to si myslím je jedním z důvodů, proč ho ženy tolik nevyhledávají.
Málokterá je smířená s tím svým "pokladem" natož koukat na jiné ženy.

Mimochodem, vagina je mnohem hezčí než penis.

A já mám tu svoji už ráda.Potřebuju novej rozměr, ale ne novej blog ;-)

30. července 2011 v 16:15 | DareDareDevil
Už delší dobu mám pocit, že se potřebuju vyjadřovat ke spoustě jinejch věcí, než je můj (ne moc zábavnej) život... Že mě to zasahuje víc než jsem si byla ochotna uvědomit a že svou potřebu musím ventilovat.

Myslela jsem si, že si založím nový blog... Už nefunguje, napsala jsem tam 1 článek.

Pak jsem si udělala stránku na blogspotu... No hmm, nechce se mi tam...

A teď jsem si jasně uvědomila, že tohle je sakra můj blog, kterej nemá žádnou funkci, krom vypisování se mého potřeštěného já, tím pádem, může sloužit ke všemu, na co jen si vzpomenu :-)

Takže konečně to opravdu rozjedu ;-) Wow!

Leto s vůní...

27. července 2011 v 22:58 | DareDareDevil
pomerančů, sexu, trávy, rajčat, fialek, kytek a zahrady celkově...

Mám potřebu mít pocit světlý budoucnosti a proto i blog bude takovej sladce zahradní... Dokud nezjistím, že černá je dobrá, tak jako vždycky :-)

Asi moc piju, ale takhle je to prostě lepší :-)

Btw chci si nechat pocetovat nohu... Zahradou :-)

Takže jsem asi úplná kráva...

27. července 2011 v 17:44 | DareDareDevil
Já fakt nevim, co to má znamenat, ještě před týdnem to vypadalo, že budu mít 2 kluky najednou a teď? Mě oba ignorujou... Fakt smůla :-D

A to jsem s tim jednim ani nespala - a to fakt chtěl! Tak sakra když chci tak chci ne? Nebo chci jen někdy? Nebo co?

Možná, že se o sobě "dozvěděli" přece jen se znaj, ale já jsem ani k jednomu neměla takovou TU povinnost... Takže to v nich jen mělo podpořit bojovnost... Jako 2 kohouti na jednom smetišti... A ono zas nic...

Tak si říkám... Polibte si hoši...

Btw MŮJ LÉK na strasti je: 1 týden
flaška tvrdýho
něco s čim se ten tvrdej dá ředit
seriál Sex ve městě
Je dobrý to nepřehnat (žádný panáky), začít pít už od rána, ale drinky a jen čumět na seriál, až večer si dát panáka a jít spát... Ze začátku se člověk lituje, ptá se, kde kurva udělala chybu, ale po pár gintonicích si vždycky uvědomim, jak je krásně na světě... A do tejdne jsem zase ready.

edit: Mám depresi ze svýho obličeje, ale nejvíc, nejvíc z obočí! Moje obočí je... Je hrozný. Dneska jsem byla navštívit svou kamarádku kosmetičku a její zákazník byl chlápek, takovej ten "já nejsem metrosexuál, jen tak vypadám" a nechal si trhat obočí. Měl je obě stejný.! Já nemám stejný ani prsa, tak jak je možný, že nějakej chlápek má lepší obočí než já?

Asi ho oholim a namaluju :-D

Je mi z něj na... Na zvracení...

14. července 2011 v 23:26 | DareDareDevil
Dneska jsem byla s mým "nabíječem"... Ani nechápu proč, protože, včera jsem spala u Mého chodícího sexu, říkejme mu V...
Spala jsem u V a bylo to hrozný, prtože se ani jeden z nás pořádně nevyspal, pro mě tam bylo moc rušivých elementů a on zase měl jako rušivej element mě :-D
Každopádně jsme měli sex, koukali na Big Bang a pak jsme se snažili spát... Pro mě mučivý... Protože on spal o něco víc, párkrát si zachrápal, stlačoval mě z postele, chtělo se mi čůrat a takový :-D

Každopádně, když mě asi v 6ráno vezl domů, měla jsem takovej mě neznámej pocit... Chci ho, nechci ho, co pro mě znamená?

A protože mě Nabíječ uhaní už dost dlouho, řekla jsem si, že to zkusím... Už ho znám, takže to na něm nejlíp poznám, co cejtim. Bylo to hrozný,
Dělalo se mi z něj špatně, nic jsem nědělala a bylo mi na zvracení... Už chápu ty rozdíly mezi sexem a sexem... Mezi chtěním a potřebou...

Najednou jsem si uvědomila, že i když je V úplně jinej než já, má jiný sny a zájmy, jsem ochotná ho k sobě pustit o kousek blíž. Přestože jsem si myslela, že je to jen chodící sex, je to taky kluk, kterej se chová, tak jak má :-)

Dal mi dárek!

10. července 2011 v 13:06 | DareDareDevil
Můj chodící sex mi přivezl z dovolený dáreček... neni to nic drahýho, náramek s mušličkama a korálky...

Ale o co jde! On si na mě vzpomněl! Koupil mi ho a přivezl... Jen a jen pro mě...

Kdysi jsem dostala od kluka růži, protože jsem se zmínila, že nedostávám kdytky a byl valentýn... Jenže to jsme spolu tak jako chodili a já jsem byla jeho první...
Tenhle kluk mě skoro nezná, já neznám jeho. A přesto na mě myslel a koupil mi dáreček... Je v podstatě první.

Jsem z toho děsně rozněžnělá...

Teď jdu trénovat orální uspokojení na okurku.

Že by další puberta?

8. července 2011 v 16:43 | DareDareDevil
Děsně se nudím, nudím se tak, že se mi nechce nic dělat...

Vyplnila jsem si pár formulářů do školy (ano, jsem přijata a nezajímá mě, jak moc je textil živej či mrtvej).

Opíjela jsem se v parku levnou vodkou a pouštěla si nahlas telefon. Ne nebyla jsem sama, ale s kamamrádkou. Obou nám je 20.

Rozbil se mi telefon a ztratila jsem náhradní OP. Díky bohu, OP jsm našla a telefon je zase v opravně... Zárůční doba vyprší za 2 dny... Děkuju, že ses' rozbil v pravej čas.

Můj chodící sex mě ignoruje... Teda ještě v podnělí mi psal z Egypta (nebo kam se to vlastně jel opíjet) jak na mě myslí. Ve středu se vrátil a dneska je pátek.

Začala jsem brát antikoncepci... Myslela jsem si, že to bude jiný, ani ne po tejdnu to vzdávam... Je to hnus... A aspoň nebudu mít hyperaktivní haranty...

Zapomínám si brát kalhotky, když jdu ven... Sama nevim, jak je to možný, ale normální člověk si spíš zapomene klíče, než kalhotky....

Chyběj mi cigarety.

Mám nízkou hladinu alkoholu v krvi.

Dneska ráno jsem seděla ve svetru na posteli a přemýšlela nad cigaretama.

Dostávam smsky typu: "Kdy přijdeš domu?" "Zaplaťte paušál" "Měla jsem sex a rozbili jsme skříň"


O čem je život?

3. července 2011 v 17:47 | DareDareDevil
Přiznávám, že moje příspěvky se teď momentálně týkají jen chlap(c)ů... Což je velmi jednotvárné... Jenže předtím se týkaly jen školy, jen rodiny nebo jen... já ani nevim... Zjistila jsem, že je můj život jednotvárný...

Pohybuji se mezi starými zaběhlými kolejemi a stále opakujícími se smyčkami... Blééé...

Ale lepší než škola a rodina je aspoň to rozptýlení sexuální... Můj aktér z bazénu se ukázal být celkem dobrý milenec... Sex v jeho autě je taky prima... nebo na dece před autem... :-D
A nebo v jeho posteli... Ten kluk je prostě chodící sex... ne sexy, ale sex... Když se na něj podívám, nemyslim na něj, ale na sex... Hrozný :-D

Ale, potkala jsem ještě jednoho... A to je jeho opak... Hodnej,inteigentní, trochu trdlo a ani se mě na našem "rande" (tak mi to napsal) nedotkl. Ale gentlemansky mi půjčil mikinku a kouřila jsem jeho cigarety ;-)
Nádhera... Kdyby se tihle dva spojili dohromady, je z nich skoro ideál... (Přidala bych něco z PB, aspoň lásku k hudbě)

Jenže si oba odjeli a já nemam nic... Jo vlastně rodinu, kterou nesnášim a jsem bez dopisu z fakulty :-D