Říjen 2011

Jsem opravdu tak naivní?

30. října 2011 v 21:00 | DareDareDevil
Ptám se sama sebe, a samozřejmě si nedokážu odpovědět...

Ale jedno vim určitě, vždycky vidim jen tu hezčí půku a zopakuju naprosto stejnou chybu jako minule, ze který jsem se měla poučit. Rozhodla jsem se, že to s H. posunu dál... Moje kamarádka taky "ne"měla rande, na kterym se s tim klukem vyspala a dneska jsou spolu půl roku a on jí MILUJE!!!

Naivně jsem doufala v podobný happyend, který skončil ještě dřív, než jsem se stihla začít ztrapňovat nějakými proslovy (na řečnění moc nejsem)... Tu noc strávil s jinou holkou... A já můžu být hrdá, že se mi to pokoušel zamlčet. Možná mě nechtěl zranit.
Od tý doby jsme spolu nemluvili, nepsali si nic... A mě je to fuk, odnesla to akorát moje peněženka, ale tu superovou falnelovou košili modra x černá kostka, z irska musela být moje, stejně jako ty vysoký kozačky na podpatku...

Každopádně se odmítam seznamovat, protože... ve čtvrtek jsem byla nucena jít SAMA do baru v cizim městě! (Ani tady bych nešla!)
Každopádně to byla nejschůdnější situace a tak jsem zamířila do Hada. Byl tam i ten milej dredatej (až po zadek!) barman. Je inžernýr, umí šachy a zedničinu, má pěknej (nedodělanej) rukáv a studuje doktorandský. Je takovej nesmělej, mě to tak přijde, ale... co si myslíte, že se snažil udělat, když už jsem odcházela???

No co? No co? No co? No dostat mě do postele. Naštěstí mě vejška nádherně zocelila, takže i když piju, nejsem nějak zvlášť nakalená, tak jsem mu řekla dobrou a šla jsem... Už mě nebaví být naivní, takže buď se bude snažit a nebo ať si políbí diplom!

P.S. Mimochodem, v úterý jsem dělala ostudu, jen tak... Abych vypadala naprsto NEeroticky a NEchutně a NEžádoucí, až na to, že v jednom baru je naprsoto sexy žádoucí barman :-D Takže nic no :-D

Je ze mě naprostá PIPINA!

22. října 2011 v 21:49 | DareDareDevil
Je pravdou, že člověk podléhá změnám, ale tohle je strašná změna :-D Asi za to může H. s tim jeho děsnym stylem!

Včera jsem si koupila dotykáč... já je tak nesnášela, odmítala jsem se zařadit do davu tupých slepic s gelíčkovejma nehtíčkama a dotykovym telefonem, jenže když máte omezený finance, nemůžete si moc vybírat a tenhle telefon je levnější než ten s klávesnicí :-(

To ale neni všechno, vytáhla jsem kozačky (sice bez podpatku), který jsem si koupila před 5ti rokama... Pod kolena, černá kůže... A vypadaj sakra dobře, tak dobře, že je konečně začnu nosit :-D

Vrcholem všeho je tahle písnička love you like a love song od seleny gomez (anooooo), nedělam nic jinýho, než že si jí pouštim pořád dokola a zpívam si jí a tančim před zdrcadlem. Jojo...

Vlastně ještě něco, konečně jsem si vyčistila stříbro a objevila jsem prsten s kamínkama, kterej je taaak pipinkovskej, že už mi snad nic chybět nebude :-D

Naštěstí chování mi zůstalo stejný, aneb mám novou zkušenost, co se týče sexu a studentů :-D

V morální úpadky nevěřim, ty se prostě dějou.

16. října 2011 v 20:35 | DareDareDevil
Je zvláštní, jak se lidi měněj... Že někdo kdo dřív nebyl schopen slova vůči druhému pohlaví je přvotřídní mapa (resp. někdo, kdo pochopil, že vejška je o celá o sexu a je jedno v jaký míře), že se mnou bude souhlasit a dokonce, což je podle mého větší prohřešek než mít spoutu sexu se spoustou různých lidí, přestane věřit v ZAHRADNÍKA!!!

Věřit na prince je dětinský, ale věřit v zahradníka ne! A já na něj věřim, zato morální úpadky se prostě dějou.

Za těch pár dní, co jsem doma, jsem vyjímečně stihla zkouknout dost (2) filmů a dost mě ovlivnily.

Tím prvním je JMENUJI SE OLIVER TATE. Myslim, že jsem se zamilovala, je to taková Amélie v kalhotách a můj vysněný zahradník. Je to sladký, jak vidí život okolo sebe. Chci potkat někoho s jeho náhledem na život: " 3 důvody, proč se nezabít...".

A tím druhým je SHORTBUS o sexu a o morálních úpadcích, o orgasmu a lidech a vztazích... Je to nejhezčí porno, který jsem kdy viděla... A je to, já nevim, připadám si teď prostě normálně... Naprosto normálně a je mi jedno, že mi to s Architektem nevyšlo a že žárlim na všechny baby okolo H., protože je to norální, protože mi chybí kus mě a to mi ani jeden z nich stejně nemůžou dát.

Jo a ještě něco, měla jsem u toho filmu dost erotikou chvilku i s orgasmem. Takže vřele doporučuju ;-)

Můj život je jeden velkej kruh! To je v p**i!

14. října 2011 v 20:26 | DareDareDevil
Právě si po dost ohavnym týdnu procházim články z loňska.

Loni, jsem měla vztah - nevztah s podělanym intelektuálem, kterýmu trvalo asi milion let, že mi dal pusu a mezitim, než se rozhodnul, jsem paralelně ještě měla různý "starosti" okolo.

Letos, je to úplně stejně. Pan Architekt je zkurvenej intelektuál. Choval se ke mě ještě hůř než tamten, a ten jeho zvoněček ani nezacinkal... Ale políbil mě, jenže tim skončilo to pěkný...
Jsem na něj tak nasraná, že to ani možný neni a vůbec netušim, co s "náma" bude?

Taky jsem zažila žárlivou scénu. To ON chtěl být JEN kamarád, ale přitom si mě hlídá... A co já, co jako jsem? Kus masa?

No tělísko pořád nemam, osmička bolí...
Ale možná pojedu do Turecka ;-) Ale ne jako ostatní na dovču, ale za Erasmákem ;-) Jako loni do Švédska .-)

Liška si vyšla na párty...

14. října 2011 v 13:09 | DareDareDevil
Tak to jsme my dvě... Dvě naprosto ochočený holky:-)

Monki, monki :-)

9. října 2011 v 12:41 | DareDareDevil
Mám ráda divný věci a divný oblečení a mám ráda sever.

Před pár měsíci jsem si zadarmo objednala časopis od Monki... Myslela jsem, že už nepřijde a on přišel.

Jsem z něj úplně nadšená a taky jsem nadšená, že rozjeli internetový obchod. Takže, Monki, Ježíšku ;-)
”Whatever I Am”

Pan Architekt mě asi miluje... nebo možná taky ne...

9. října 2011 v 12:33 | DareDareDevil
Já se z toho kluka zbláznim. Vážně.

Zase byl tak roztomiloučkej a přitom vim, že když je "mezi svými" je to egoistický vůdce slepičího průvodu:-) A zase mi říkal, jak je stydlivej a líbal mi koleno, dokonce dvakrát a zavazoval střevíček.
Vůbec, bylo to neskutečně erotický, skoro bezdotykový a nakonec mě doprovodil na zastávku a políbil na obě tváře... Málem jsem omldlela, protože měl strniště :-D

Tak já nevim, co dělat... Nebo nedělat?

VŠ = víc šukej

7. října 2011 v 20:13 | DareDareDevil
Hmmm tak kde začít. Strašně se těšim, až už budu připojená na koleji a budu moc psát denně jeden článek, protože takhle je to zamotaný a nepřehledný a nemůžu se tímpádem ke všemu adekvátně vyjádřit.

Moje vztahy se od minula rozrostly, aneb do řady svých milenců (i těch potencionálních) jsem přibrala dalšího cvoka. Říkejme mu Hoper - je to příznačný. Je fakt děsnej, resp. jeho styl je hroznej, až k pláči. Kšilt jako rogalo (to říká M a M mě asi miluje.), kalhoty až bůhví kam a z jeho bundy bych měla 2 zimní kabáty.

Když jsem ho viděla poprvé, jen mě napadalo, že by se ke mně hodil víc, než k mé kamarádce. S těma jeho kérkama, některý jsou fakt debilní, jako jeden nápis nějakýho hoperskýho gangu, či čo, ale třeba ta hrudníku. Mňam... Každopádně mě tak nějak napadlo, že by prostě měl být "můj".

Pak šel s náma ven v neděli a pilo se a já jsem dostala děsnou chuť na maso (za to může bubeník) a on že mi ho udělá. Udělal, asi ve 4 ráno smažil maso :-D
To jsem ještě netušila, jak to dopadne, ale když otevřel noťas, bylo mi všechno jasný (podle obrázků holek v notebooku, se vetšinou hodně pozná;-) ) . Tak si mě pěkně nakrmil a pak uložil :-D Bylo to fajn.
Strašně hezky se vedle něj leželo, byl takovej mazlivej a miloučkej a objímací a líbací. Prostě ideální a navíc neměl ty svý hrozný hadry a kšilt :-D

Pak jsme spolu šli ven, prostě jen tak a byl zase tak příjemnej... Mám pocit, že je maličko pózérek... Na veřejnosti velkej hoper, ve skutečnosti milej inteligentní kluk...
Každopádně vrcholem všecho je, že...

...že ŽÁRLIM. A to jako sviň. Ve středu jsme byli po klubech, já s klukama od M (M byl ten den obzvlášť divně přítulnej) a potkali jsme se. Poprvé mě jen prostě naštvalo, že tam šel s nějakejma holkama, podruhý jsme se potkali v jinym baru (btw schválně přehlížim to, že za celej večer jsem mluvila jen s 1 holkou, zato "kamarádů" bylo čím dál víc) a on tam s nějakejma seděl a mluvil ,a na mě ne, a pak si jen tak prošel a já jsem se mohla vzteknout.

Nakonec jsme spolu odcházeli. To se i ještě povedl jeden kousek, když jsem ho kvůli M pustila. Naštval se, ale přitom mu nevadí, že mi píše.

Cestou domu ve vlaku, jsem měla slyšiny a myslela jsem, že jede s nějakou holkou ve stejnym vlaku, což byla samozřejmě blbost, ale neoddychla jsem si, dokud nevystoupili a já je nezahlídla z okýnka (nešlo je dost dobře šmírovat ve vlaku:-D).

Z toho vyplývá, že jsem CVOK, retardovaná, ujetá slepice, která si schválně vybírá divný kluky, krade jim trička, miluje je a pije moc džintonicu.
Sakra on se ke mě tak nehodí a zároveň pasuje. Ale ty emoce, co ve mě vyvolává už jsou trochu moc...


Klukům kradu trička a pak je... znásilňuju

2. října 2011 v 11:02 | DareDareDevil
Asi mám nějakou poruchuju, protože to ani neni možný, jak můj život funguje.

Po zkušnosti s Kovbojem jsem se rozhodla, že už žádnýho ŽÁDNÝHO bubeníka (snad krom PA) nechci. Jakože fakt. Jsou hrozný.

Včera jsem vyrazila na akci, která se nekonala a tak jsem šla zase do svýho oblíbenýho baru a tam byl koncert a protože už končili, tak jsme neplatili vstup.

Sbalila jsem OBA bubeníky. Jen jednoho jsem si ale vzala dom. Měl tak rozkošnou slovenštinu, že nešlo odolat (tamten byl hezčí, a říkal mi Bohyně, ale musel jet domů). Dostala jsem desku kapely a tričko mého bubeníka.
Měli jsme dobrej sex. 3+

Teď sedim v jeho tričku a chystám se do Liberce za svým kamarádem, kterej mě má rád.... Jeho tričko ale nechci (a to má jedno opravdu pěkný)

Nikdy neříkej nikdy, ale já ho nejspíš nikdy nepodvedu...

1. října 2011 v 17:23 | DareDareDevil
Nemůžu si pomoct, ale on je tak úžasnej, skvělej, šikovnej, umí naslouchat a ví toho o mě tolik. Vždycky se zeptá, jak se mám a co je nového.

Mluvím o svém tatérovi:-) A myslím to čistě profesionálně. Dokonce už mě jeho žena označila za stálou zákaznici, přestože jsem si přišla teprve pro třetí věc :-)

Já se tam cítím jako doma. Maj teď nový studio, ještě příjemnější než to starý a přestože jsem se bála, že to nebude ta kvalita jako předtím, je to ještě o kousek lepší ;-)

A miluju svojí lišku. Dal si záležet. Je dokonalá.

A poprvé mě to bolelo... Ne moc, nebyla to taková bolest, že bych brečela, ale přece jen, cítila jsem to. Za to hojivost je podivuhodná. Přestože jsem včera měla nárt opuchlej tak, že jsem nemohla ani našlápnout, dvojnásobnou velikost a horkost, tak dneska si nemůžu stěžovat. Dokonce mi ani nějak netekla plasma, což mi jak z hrudníku, tak ze zad tekla jak sviň.

Je to opravdu slaďoučký, šla bych zas ;-)