Listopad 2011

Pravidlo 3 dnů!

30. listopadu 2011 v 18:52 | DareDareDevil
Čím je člověk starší, tím víc se jeho milostný život (to slovo je velice nadnesené, ale budiž) blíží tomu, co zná ze svých oblíbených seriálů, ať už je to HIMYM nebo Sex ve městě, či úplně jiný. Po celém světě přece randí miliony lidí!

O tomto pravidle jsem neměla žádnou předtavu, dokud mi včera kamarád neřekl: "To jako dodržuje pravidlo 3 dnů? Vyser se na něj." Já nevěděla... Neznala jsem ho a vlastně by mě ani nenapadlo, proč by to jako měl někdo dělat.

Ale když jsem nad tím tak zauvažovala, došlo mi mi, že je to asi pravda, že ten někdo, komu jsem věnovala kus sebe, tj.telefoní číslo, nepíš, nevolá... A důvody, které my holky často a rády vymýšlíme jsou naprosto nemožné, protože on si o to číslo řekl a pokud neni úplnej smolař (jako třeba Ted, když už jsem začala s těmi seriály),tak ho neztratil...

Najednu stranu mě to urazilo, ale když si tak pročítám dikuse, co si o tom ostatní myslí a jak k tomu přistupují, tak mi vlastně přijde skvělý. Nemusim se tři dny strachovat, proč se asi neozývá hned a když se pak ozve, myslí to vážnějš, když ne, je to vůl a ztratila jsem kvůli němu čas, ale nemusela jsem na něj myslet :-)

Ale možná je to je ode mě trochupovrchní, protože kdyby to byl někdo, do koho jsem totálně zabouchlá, asi by mi to už nepřipadalo tak super. A co potom s tim? Má to pravidlo pořád smysl? Já myslim, že jo. Láska je sice bez pravidel, ale vztah už pravidla má. A pokud to zůstane jen u 3 dnů :-)


Konečně funguju!

23. listopadu 2011 v 0:05 | DareDareDevil
Tohle je můj první článek z kolejí...
Moje spolubydla už má dávno půlnoc a já jsem tak nadšená, že můžu brouzdat po svých oblíbených stránkách a psát článek, že mě ani moc nezajímá, že musím vyjímečně ráno vstávat...
Jdu totiž na exkurzi, jen tak mimochodem :-)

A vůbec, dnešek je prostě fajn, přestože jsem v testu z matiky uspěla jen z 1/4 a že mi tak nějak hrozí, že třeba nebudu mít peníze, abych mohla studovat dál... Jde o to, že se nevzdávám...

Když vidím, kolik lidí to vzdá ještě před zkouškama, kolik lidí si neváží, že jim rodiče platěj celý studium, kolik lidí chodí akorát do klubů,místo aby se něco naučili, je mi jich až skoro líto...
Já myslela, že vysokoškoláci jsou na tom líp, jak nějakej učeň, kterej to dělá, jen aby se neřeklo... A taky vim, že je toho kolikrát dost a člověk si musí odpočinout a provětrat hlavu, ale... dokud to máme ještě relativně zadarmo, měli bychom z toho vytěžit maximum :-) No ne?

Look who's 3!

22. listopadu 2011 v 15:48 | DareDareDevil
Tak je to tu, jsme spolu už tak dlouho, že slavím 3.narozeniny :-)

Ó bože, ani nemůžu uvěřit, že život tak letí a že jsem stále tady (pořád stejná a přece tak jiná, jak moje žvásty dokazují).
A miluju svůj blog, byť je přínosem jen a pouze mě samé...

A doufám, že za pár let budu milovat i svůj život (tzn. budu tady mít nějaký očividný úspěch).

Tak hurá dál :-*

Co je podraz?

20. listopadu 2011 v 0:18 | DareDareDevil
Když už i mě "hubnou" prsa... Mám v podprdě místo... :-( To už je na mě moc...

Mimochodem, asi začnu studovat bylinky... Jedovatý!

Magické datum a vyhořelý klub!

12. listopadu 2011 v 21:47 | DareDareDevil
Začínám docela šílet, neboť se nezvládám orientovat v čase a prostoru... Minulý týden byl nechutně nabitý událostmi, které zamávaly mým životem a dávají mu nový směr...

Za prvé jsem měla v úterý soud - můj otec je kretén a soudkyně píča (škoda že existuje nactiutrhání)... Ve vlaku mě budili smradi a na matice nám řekl, že budem psát test už za 14dní. Večer jsem si zalezla do postele s citrusem a kolou a šla spát, zatím co spolubydla byla kalit ( zážitek na celý život).

Středa byl jeden velkej nerv, písemka z fyziky o který nevim, co si mam myslet a trapnejch 16bodů z chemie ze 40 a navíc jsem musela počítat u tabule... Nemusim snad říkat, že to nebylo zrovna slavný!
Šla jsem to zapít... MŮJ BARMAN se asi po hodině intenzivního civění z mé strany (no ne až zas tak intenzivního, protože tam bylo spousta pěknejch objektů a my měli dámskou jízdu), se mnou začal mluvit. Později večer, jsme já a kamarádka dostaly růži - ta moje zůstala :-) a nakonec i nějaký ty panáky :-D
Co mě ale potěšilo, začal si se mnou povídat nějakej jeho kamarád a on na něj:"Na tu mi nesahej." a tak jsem se stala majetkem jednoho stydlivého hocha... Bylo to drsně sexy ;-)

Ve čtvrtek nám neuznali laborky, celkem pitomý a ujel mi vlak, takže jsem chodila s narvanym báglem po městě, do knihovny, ná informace, pro legitku.

A pátek, to byl průšvih vůbec. Pila jsem VÍNO. S tím, že se nebude nic dít, protože nemam prachy a holky mě pohlídaj... Nestalo se! Sice jsem byla naprosto okouzlená sexy DJem Frankem (a taky hooodně nasraná na Archáče, si klidně chodí do MEJCH klubu v obou městech), ale nakonec jsem odcházela se zajíčkem. A ani nevim pořádně proč, protože sex mi rozhodně nechybí.
Mám teď spoustu práce s plněním snů!
Každopádně to 18ti letý trdlo by mě chtělo a já jsem chtěla jednonoční úlet se vším všudy. Smůla, i když jsem mu ráno "utekla", tak si nejspíš budu muset odbýt něco ve stylu: "Nehodíme se k sobě,miláčku."... Nadruhou stranu mě těší, že projevil tolik zájmu a možná by se mi pokusil snýst modrý z nebe, kdyby to šlo...

A zatímco já jsem sváděla mladíčka, můj kamarád nemohl usnout, kamrádka byla nasraná na svůj objekt touhy a spousta dalších věcí a příběhu, začal hořet sklad našeho oblíbenýho klubu. Naštěstí to neshořelo tak hrozně, ale loni dělali rekonstrukci a teď je všechno začouzený... Zrovna jsme si ten večer s holkama plánovali, ne co všechno zajdem (měli mít narozeninovou oslavu a indie noc), ale ještě ráno to vypadalo, že jsme nadobro skončili a že si ani ti svačinu na Kovboje nehodíme. Teď se snad zadaří :-( :-)


A ještě něco, CHYBAMA se člověk udájně učí, já samozřejmě ne. A moje kamarádka se minule tak ožrala, že si zula boty i ponožky a pak šla v tý zimě bosa přes půl města domů... No chápete to někdo?


Spoléhám se sama na sebe!

5. listopadu 2011 v 21:04 | DareDareDevil
Je to nuda, ale je to tak.

Co si neuděláš, to prostě nemáš.
Vždycky jsem si přála mít hromadu přátel, každej by byl v něčem sběhlej a když bych potřeba s něčim pomoct, tak bych se na ně mohla pbrátit. Bohužel, to se mi neděje :-(

Ale po dnešku, kdy jsem si nainstalovala (ne bezchybně) OS do noťase, si myslím, že v dnešní době internetu, je nejlepší kámoš a rádce net.
Prostě projedeš pár stránek, najdeš si to nejsrozumitelnější a jedeš.

A nikdo se na tebe nekouká skrz prsty, jak můžeš "bejt tááák blbá" a "nerozumět takový kravině" :-)

A navíc pak může mít člověk ještě radost z dobře odvedený práce. Plácám se po zádech ;-)

Jen doufám, že nedopadnu takhle a nebudu muset koukat na kreslený porno (i když, to bude možná zajímavější, než to realný)... :-D

Už zase vzhlížím k mrakům!

4. listopadu 2011 v 13:10 | DareDareDevil
V jednom filmu (Mladí rebelové - rozkošnej severskej film, ne tak dobrej jako třeba Jmenuji se Oliver Tate, ale na podobném principu, taky dobrá hudba... A nešťastná láska :-D) jeden kluk miluje mraky... Protože v nich je úplně všechno, od pejsa po tygra, vajíčka, koblihy, amorků... a mojí budoucnosti!

Dneska ráno mi všechno došlo. Dostala jsem se na špatnou cestu. Kvůli zas*anejm klukům a potencionálním vztahům jsem zapomněla být sama sebou. Zapomněla jsem na svý touhy a sny.
Zapomněla jsem milovat červenou rtěnku až za hrob, dělat pohradavý výrazy, na lidi, kteří se tvářej pohrdavě na mě, bezhlavě se zamilovat do nějakýho naprosto nedosažitelnýho cílu a plánovat svý dílčí výhry...

Zapomněla jsem, že se strašně moc moc chci podívat do Berlína, hledat suprovou novou hudbu, chodit na koncerty sama, když nebude zbytí, fotit svoje outfity, protože vždycky zapomenu, co jsem to měla na sobě, co se mi tak líbilo a hlavně, skákat do listí... Už je Listopad, pak přijde dlouhá rozbředlá zima.

Takže díky bohu za to, že už zase vzhlížim k mrakům :-)