Prosinec 2011

Rok je kurva krátka doba, tak si ten následující užijme plnými doušky!!!

31. prosince 2011 v 19:14 | DareDareDevil
Nejvíc mě na letošním roce mrzej ty dny, který jsem si neužila... Rok je zkurveně krátkej, když se ohlídneme zpět...
Strašně mě mrzí, že jsem se trápila kvůli klukům!
Ale já chci být štastná DNES A DENNĚ a to přeju VŠEDM LIDEM :-*

Milujme se a množme se... AMEN :-D

Edit. Původní verze trochu zkrácená :-D Radši.

Born to die

18. prosince 2011 v 12:59 | DareDareDevil
Možná už jste o téhle interpretce a songu Born to die slyšeli...

Ta písnička je nádherná, mrazivá, děsivá a přesto je v ní cosi uklidňujícího... Takový to hřejivý "nakonec to dobře dopadne", protože stejně všichni jednou umřeme a tím to špatný skončí.

Budu se stěhovat, na kolej, kde jsou sprchy a záchody a kuchyňka pro celý patro. Mám strach, ale zároveň je v tom cosi uklidňujícího, že to dobře dopadne...
Nevím, možná nejsem stvořena pro společnost, ale už mi totiž moje koleje a jejich styl alá město začal štvát... Věčně opilí kluci, kteří mají zájem akorát o sex. Nejsem staromódní, ale nejsem ani bez citů!
Chci někoho zajímat pro to, kod jsem a ne, jak vypadám!

A ještě něco, Václav Havel umřel a fb se plní tim zasranym R.I.P - kdyby radši někdo z těch oslů zašel do divadla na nějakou jeho hru!!!!! We were born to die!

Má holku, ale nějak se mi zapomněl zmínit...

11. prosince 2011 v 17:03 | DareDareDevil
... tenhle víkend je opravdu, co "pánů tvorstva" katastrofální... Snažim se je moc neřešit, mám svých starostí dost, ale pokud se na mě někdo bude utrhovat, jen pro to, že se netvářim, tak, jak si on přeje a vymaže si mě demonstrativně na facu (kolik mu je, 12?) a ještě mi před tim vynadá, jako bych byla nějakej harant, tak je něco špatně...
Pokud se se mnou chce vyspat a pak, i když to neproběhne se chová jako že má zájem o něco víc, než jen o sex a já se pak dozvím, že má přítelkyni, je mi na zvracení a řešit to musim!!! To si jako ze mě dělá prdel? Nebo co?

A VŮBEC, CO JE TOHLE ZA CHOVÁNÍ, TO JSOU VŠICHNI TAK ZKAŽENÍ???!!!

Jsem Daredaredevil a jsem závislá...

9. prosince 2011 v 21:47 | DareDareDevil
Život je bohužel plný závislostí... Netuším, jak je to možné, ale být závislým je tak snadné.

Sama se snažím vyhýbat jakymkoliv závislostem, ale osud si se mnou nepěkně zahrává a moje vůle lehce pokulhává za mými závistlostmi... Mám asi tři, které se více, či méně objevují a pak zase mizí (resp. se navzájem nahrazují):

... jsem shopaholik - ano, jsem... Sice neutrácim miliony, ale jsem schopna utratit všechno a ještě něco navíc, jako třeba dnes... Ty výčitky jsem měla a pak jsem je přebila novým nákupem.

... jsem na dobré cestě k alkoholismu... Je to smutný, ale dneska jsem dostala další "kopačky" který jsem si naprsto nezasloužila, hodně mi to ublížilo... Na tohle piju Gintonic. Když chci být štastná, piju Gintonic, když je mi smutno, když mam chuť, potřebuju inspiraci, piju Gintonic...

... jsem závsilá na sebetrýznění a s tím se poprat opravdu neumím, bohužel asi jsem masochistka, vzhledem k situacím, v jakých se nacházím a jaké si vytvářím... :-(

... jsem závislá na tetování (existuje výraz tattoofilia? :-D) a tahle jediná mi naprosto nevadí :-)

Piju, protože mi to (možná) svědčí

8. prosince 2011 v 15:56 | DareDareDevil
Když jsem se vracela včera vecer z práce (uuuu ooo vznešené, co) a úplně unavená jsem si říkala, že nebude nic krásnějšího než si lehnout a spát, konečně, protože už mám vážně absťák po spánku a seru na školu, tak mi v hlavě běžel výjev mě, jak tancuju na nějaký disco s nějakym dobrym pitím... Jak jsem na parketu a takový ty děsivý světla blikaj a já si to užívám... ne tak jako ty ostatní holky, alá kroutim zadkem, chci mít sex... Prostě jen já a moje pití a naše láska!

Takže, od tý doby, co tuhle prácičku mam a to neni zas tak dlouho, ale i tak, můj režim je vzhůru nohama a chodim spát nejdřív o 3 ranní, jenže vstávat musim mnohem dřív.
Jsem děsnej noční živel, až se za to nemam ráda! Chci být tak SPRÁVNÁ jako moje spolubydla, jít spát maximálně v 10 a vstávat v 7 a mít věci do komínku.

Každopádně, včera jsem udělala rekord, šla jsem až v 5. Sedim si to takhle na baru v baru, kde pracuje kamarádka a přijdou nějaký kluci a začnou se se mnou bavit, moc jim nevěnuju pozornost, protože jsou mi fuk, ale celkem z nich padaj vtipný hlášky (a já ze židle) a tak se s nima začnu bavit, protože zdejší kluci jsou NUDNÍ!
Ten jeden mi kupuje pití, takovýho panáka jsem ještě nedostala + redbull a Let's party started. Moje VIZE se splnila do puntíku, jen já a moje pití (on byl pouze doprovod) a naše LÁSKA!

Jediný co, ještě nezvládam zachycovat svoje nápady... Mám spoustu skvělých nápadů, ale ráno, když se probudim, tak jen vim, ŽE JSEM MĚLA NÁPAD.

To je asi rozdíl, mezi občasnym uživatelem,celkem pravidelnym poživatelem, poživatelem zvládající své já a alkoholikem :-D
Zatim jsem ve fázi dvě a myslim, že mi to svědčí :-D

Prašánek...

6. prosince 2011 v 11:01 | DareDareDevil
Dneska ráno,když jsem se vracela na pokoj, byla venku vrstvička prašánku... Vydrželo to až do teď a nejspíš už to tady ani neroztaje.

Je to roztomilý, strašně mi to připomíná švédsko, protože tam nám taky napadl takovej snížeček (pak ho bylo kapku víc:-) ) a tak jsem z toho taková šťastná :-)

Mimochodem někdy prostě není nad to čekat...

Kdybych potkala svého otce, plivla bych mu do tváře

5. prosince 2011 v 12:03 | DareDareDevil
Tohle, nebo něco podobného řekla Milagros z Divokého anděla... je zajímavé, že mi utkvěla v hlavě právě tato replika a taky, jak mu do toho obličeje plivla, přestože netušila, že je to její otec (aspoň doufám, že tak to bylo)... každopádně, naprosto to vystihuje můj současný stav...

Je divné, jak se vztahy mění a lidi také a bohužel, ne vždy k dobrému.

Já jsem svého tatínka milovala, přestože on měl radši mou sestru, možná o to víc, o kolikvíc měl radši ji. Byla doba, kdy jsem naprosto odmítala mamku v domění, že je táta to nejlepší. Jak jsem se mýlila, jak jsem byla naivní a hloupoučká a nechápavá,

Můj otec je hulvát, idiot a kretén, který nemá rád nikoho krom sebe! Klidně byl schopnej na Vánoce !!! odejít za milenkou a moje máma se tak snažila! Byl schopnej si odcházet a vracet se, jak chtěl, mít milenky, utrácet rodinné peníze za svoje obleční, trávit s námi minimum času.
Pamatuju si, jak jsem měla první vystoupení na klavír a můj otec ani netušil, že na něco hraju.
Byl schopnej tvrdit, že chození na kroužky je ztráta času, sporty jsou ztráta času a jen to, co on považoval za dobré, pokud ho to nestálo vůči nám peníze, není ztráta času.

Nebýt mojí maminky, dneska bych nebyla tam kde jsem a neuměla to co umím a to je to, co otci jen tak neopustím, to že se necdokázal chovat jako věrný partner je problém rodičů, ale to, že se nedocházal chovat ajko otec vůči svým dětem je neodpustitelné.

Dneska nemám jako ostatní děti stavebko, protože ho můj otec vybral, na škole jsem díky mámině půjče a ten KRETÉN si dovolí mě tahat po soudech a žádat, aby na mě nemusel platit výživný.
Protože on mě živit nebude, to radši nebude pracovat...

Nejhorší na tom je, že nejsem jediná, kdo to takto má. Je to prblematika, kterou se nikdo nezabývá, dokonce jsou v zákoně takové mezery, jakože se nemůžeš zřeknout rodiče, ale naopak, tedy hlavně v případě otcovství (což je velice nefér!) to NELZE!
Soudy jsou slepé a nedá se s tím NIC dělat. Jen čekat.

A až toho hajzla zas někdy potkám, plivnu mu do ksichtu i za to, že místo abych šla do školy na zápočet, jdu do práce!