Kdybych potkala svého otce, plivla bych mu do tváře

5. prosince 2011 v 12:03 | DareDareDevil
Tohle, nebo něco podobného řekla Milagros z Divokého anděla... je zajímavé, že mi utkvěla v hlavě právě tato replika a taky, jak mu do toho obličeje plivla, přestože netušila, že je to její otec (aspoň doufám, že tak to bylo)... každopádně, naprosto to vystihuje můj současný stav...

Je divné, jak se vztahy mění a lidi také a bohužel, ne vždy k dobrému.

Já jsem svého tatínka milovala, přestože on měl radši mou sestru, možná o to víc, o kolikvíc měl radši ji. Byla doba, kdy jsem naprosto odmítala mamku v domění, že je táta to nejlepší. Jak jsem se mýlila, jak jsem byla naivní a hloupoučká a nechápavá,

Můj otec je hulvát, idiot a kretén, který nemá rád nikoho krom sebe! Klidně byl schopnej na Vánoce !!! odejít za milenkou a moje máma se tak snažila! Byl schopnej si odcházet a vracet se, jak chtěl, mít milenky, utrácet rodinné peníze za svoje obleční, trávit s námi minimum času.
Pamatuju si, jak jsem měla první vystoupení na klavír a můj otec ani netušil, že na něco hraju.
Byl schopnej tvrdit, že chození na kroužky je ztráta času, sporty jsou ztráta času a jen to, co on považoval za dobré, pokud ho to nestálo vůči nám peníze, není ztráta času.

Nebýt mojí maminky, dneska bych nebyla tam kde jsem a neuměla to co umím a to je to, co otci jen tak neopustím, to že se necdokázal chovat jako věrný partner je problém rodičů, ale to, že se nedocházal chovat ajko otec vůči svým dětem je neodpustitelné.

Dneska nemám jako ostatní děti stavebko, protože ho můj otec vybral, na škole jsem díky mámině půjče a ten KRETÉN si dovolí mě tahat po soudech a žádat, aby na mě nemusel platit výživný.
Protože on mě živit nebude, to radši nebude pracovat...

Nejhorší na tom je, že nejsem jediná, kdo to takto má. Je to prblematika, kterou se nikdo nezabývá, dokonce jsou v zákoně takové mezery, jakože se nemůžeš zřeknout rodiče, ale naopak, tedy hlavně v případě otcovství (což je velice nefér!) to NELZE!
Soudy jsou slepé a nedá se s tím NIC dělat. Jen čekat.

A až toho hajzla zas někdy potkám, plivnu mu do ksichtu i za to, že místo abych šla do školy na zápočet, jdu do práce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 5. prosince 2011 v 16:17 | Reagovat

Já den, co den  děkuju za to, že můj otec je charakter, vtipný, nikdy nedospělý čtyřicetiletý dítě, co semnou chlastá a bordel vytváří než, aby mi ho zakazoval. Podobný, jako tvůj otec je spíš můj otčím.Upřímně nechápu ty matky, jistě, kvůli dětem chtějí často zachovat rodinu, ale za cenu toho, že si děti budou akorát tak pamatovat to hovado, co si říká otec? Raději bych sama živila pět dětí než rok žila s někým, kdo se takhle chová...

2 Alisa Alisa | Web | 15. prosince 2011 v 19:48 | Reagovat

Najhoršie ale je, ak má decko oboch rodičov nahovno . Potom už skutočne nie je o čom .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama