Leden 2012

Dobrý den, jsem baculka!

31. ledna 2012 v 13:16 | DareDareDevil
Začínám to slovo nenávidět!

Kamkoliv se kouknete, tedy hlavně na stránky pro ženy, časopisy pro ženy, o ženách a o dívkách a tak dále, je nějaká baculka. Jejich výskyt se rapidně zvýšil od dob první plus size modelky, kdy už se někteří z nás, s prominutím, nasrali a řekli tak dost. Když móda, tak pro všechny.

Jenže co se nestalo, ono se to zvrhlo o závod s názvem BACULKA.

To slovo je nechutný, evokuje ve mě lolitku, která čeká, až se její dětské sádlíčko přemění na ženské tvary. Nehledě na to, že jak to vypadlo fajnově, jakože baculka je kus baby, tak opak je pravdou - BACULKA je prosím od vel. 38!!!


Do háje dubovýho, jak je možný, že už zase zmizel rozdíl mezi super štíhlou (rachetickou) cat walk, super sexy kočkou fotící pro Victoria Secret a plus size modekami pro plnoštíhlé ale krásně tvarované ženy? Vlastně se dostáváme na zpět, buď si hubená, nebo tlustá.

Ale tak to přece vůbec není. A jestli mi někdo hodlá tvrdit, že holka s velikostí 38 je tlustá, tak je magor. Proboha zvlášť, když je vysoká tak, že i Eifellovka na ní kouká ze spoda!

Jsem z toho tak naštvaná, okolo mě je spousta nádherně štíhlejch holek, který se do malejch velikostí nevlezou a pak holky, který maj třeba boky, nebo zadek, ale tu 36 oblečou.
Která z nich pak bude mít ze sebe depku a která z nich bude na koni?

Btw je doufám jasné, že nepreferuju ani to a ani to a že vím, že nejlepší je normálně jíst a hýbat se. Ale jde o to, jak se holka cítí v obchodě, když jí pošlou do kategorie plus size, přesto že k obezitě má asi tak 100tisíc kilo daleko.

Do kina s chlapcem?

24. ledna 2012 v 9:49 | DareDareDevil
Bude mi jednadvacet, v oblasti randění mám celkem dost zkušeností... S vysokou přicházejí ještě o něco snáž. Vím, co je rande bez sexu, sex bez rande a povednější varianty obojíhho. Vím, že jak se chovat a o čem mluvit. Po určitém věku to prostě vyplyne samo, i bez rad z bravíčka a topdívky :-)

Každopádně, nikdy jsem nešla s klukem do kina. A nikdy jsem nešla s tak moc stydlivim klukem. Já ho obdivuju, protože mnohem víc "odvážlivců" si na mě kvůli mým ozdobám na těle netroufne, protože si myswlí bůhví jaká SM mrcha nejsem. Přestože opak je pravdou. Tenhle kluk mě trochu zná. Ví, že jsem milá a hodná holka.

Byli jsme spolu na kafi. Ani pusu nechtěl a možná by mě i doprovodil, ale já jsem spěchala do tesca - což bylo zatraceně neromantický :-D a pro tak stydlivýho kluka neřešitelná situace.
Ale!!! Jdeme spolu dneska do kina a já jsem včera na netu MUSELA hledat, co a jak!

Jako pro mě je to v pohodě, ale ten kluk je hodnej a stydlivej a myslim, že si troufnul na pole obydlené páry. Doufám, že mi nebude chtít nic dokazovat a chytat mě za ruku. nebo flirtovat dle rad pro kluky, který jsem našla. Holkám doporučuji přečíst :-)

http://www.qark.net/clanek/jak-a-proc-flirtovat-s-holkou - velice výmluvné
http://forum.qark.net/jak-na-zensky/1-rande-do-kina/ - svůdíci celkem komičtí

Teď mě napadlo, že mě aspoň nebo chctít nutit k praktikám, které viděl někde ve filmu, prtože malej, nebo velkej, všichni stejný prasáci a mít hlavu holky v klíně jim stojí i za ostudu ;-)

Začínám kvést!

23. ledna 2012 v 17:26 | DareDareDevil
Ó ano, má noha začíná vypadat jako ráj na zemi :-) Zatím mám hotové 2 růže a 2 tulipány a můžu říct, že stehno je z těch míst, které zas až tak nebolí. Celý ty 3 hoďky jsem se svým tatérem prokecala a byla fakt sranda :-)

A kdybych měla kabel, dám sem fotku, i když mám ve žlutých částech vidět krev :-D

Antikoncepce - u nás hluboký socialismus!

16. ledna 2012 v 11:27 | DareDareDevil
Dlouho jsem netušila, jak tento článek nazvu. Je až odpudivé, že v dnešní době, kdy máte různé druhy věcí se stejným cílem určení na všechno jsou gynekologové u nás tak strašně zaujatí a lehce podplatitelní farmaceutickými firmami.

Ne, opravdu nebudu odkazovat na žádné výzkumy a nebudu svou terorii podporovat žádnými članky. Ale já prostě antikoncepci nesnáším a každyý ví, jak moc dobře funguje lobby farma firem!

Přirovnám svůj věr anti k výběru piercingu. Piercing si, pokud teda neni někdo odolnej punkovej jedinec se zálibou v sychrách, vybírám podle toho, jak moje tělo reaguje na kovy, jak moc do toho chci investovat, jakou mám přechozí zkušenost. Já třeba, od té doby, co jsem poznala bioplast, bych do ničeho jinéh asi nešla, hlavně co se okolí rtů týče... Je to pohodlné a pokud ten piec neztratíte, tak dost vydrží!

Stejné je to s antikoncepcí. Moje doktorka je práškomil. HA je pro ní to jediné pravé pro všechny. Má radost, když uzavře další dobře placený kontrakt s 15tkou, která se chce už radši chránit.
Byla jsem taky náctiletá, moc mě nezajímalo, jaký to na mě bude mít vliv, protože velký holky říkaly, že je to dobrý, hlavně na vlasy. A taky na mestruaci.
Vlasy jsem měla stejný, beďary jako každá pubescentní holka a menzes pořád stejně dlouho. Jakože dlooouho.

Zato jsem s tím nej na trhu - nejlepším a nejdražším - přibrala 10 kg a NE nejedla jsem víc, NE neměla jsem chutě. Vlastně jsem přestala mít chuť na cokoliv. I na sex :-D A bylo mi furt blbě, neměla jsem náladu a půlka toho, co bylo vypsaný jako vedlejší účinky, na mě učinkovalo...

Prášky jsem vysadila a cítim se opravdu fajnově. Mojí pleti nic neni a mám zpátky svou postavu (krom prsou, ty už mi nahoru nikdo nedá :-D). Jenže se nedá večně spoléhat na kondomy (a někdy i obyčejné štěstí), zvlášť když máte toho jednoho.

Tak jsem zašla k doktorce, jako že chci tělísko, byla jsem dobře informovaná a oa řekla NE. Dám ti prášky a já na to, nechci prášky. Příště zase stejný scénář. Až na potřetí mi řekla, že teda jako jo, ale to hormonální. Já jí řeknu, že nechci HA a proč a ona mi chce dát horm.tělísko!
To mě utvrdilo v tom, že co si nezařídíš, to nemáš. Hledala jsem a hledala, ale to co jsem chtěla (btw teď dokonce i ta tělíska) tady neprodávají. A pak jsem našla Femcap.

Jsem z něj naprosto nadšená a vůbec nechápu, jak mi to mohla moje gynekoložka zatajit?! Že by nevěděla, že existuje pesar? Nebo že by snad z něj nedostávala žádny prachy? Asi spíš to druhé :-)
Když jsem si pak hledala diskuze o zkušenostech s ním, naprosto mě to utvrdilo v tom, že je to ta správná volba, stejně jako můj bioplastový piecing. Navíc, kousek dál, za hranicemi je velice oblíbený a z části hrazený pojišťovnou!!! Tady sice ne, ale i tak vyjde levnějc, než každá druhá HA.

A ještě něco - nejvíc mě štve, že NEMÁME na výběr. A až začnou pánové papkat hormony, aby jsme neotěhotněly a nebude jim to nic dělat, uznám, že jsem se pletla ;-)

Moje poznávací značka...

6. ledna 2012 v 3:00 | DareDareDevil
jsou to asi prsa. Resp. hrudník... A když máte dobrého fotografa, tak to nevypadá ani lascivně, ani vulgárně, ani nijak jinak, přesto, že je víc než dost vidět... Na tohle jsem vážně hrdá!


Nové bydlení a první zápočet!

4. ledna 2012 v 0:02 | DareDareDevil
Tak jsem včera dost hekticky a chaoticky změnila místo vysokoškolského bydliště... je tu divně a stýská se mi po tom starém, ale bylo to nevyhnutelný a nevíc, pořád se můžu vrátit... teda když budu pracovat...

Dneska jsem udělala svůj historicky první zápich a velice mě to těší, protože mám ve škole spíš sérii neúspěchů, dokonce, nebýt spolužačkyy, ak ani nejdu ke zkouškám :-D

Moje nová spolubydlící je asi lepší, než ta první, ale šlápu z bláta v louži... a pohoršila jsem, co se týče komfortu i soukromí a překvapipivě i množstství kluků...

Btw mám nového kamaráda, je FIN a je sprostej:-)