Únor 2012

Roztahování?!?

29. února 2012 v 15:47 | DareDareDevil
Sedim si takhle na zadku a najednou mě napadne, proč jako nemam vlastně tunýlek?

Vždycky se mi na klucích (i na holkách) líbily tunýlky. Zaměrně používám tuto zdrobnělinu, protože co do velikosti si myslím, že čím menší tím lepší :-D Ne to zase ne, já nevím, takových 8mm mi přijde fajn, ale mě by stačili 4 max. 5 :-)

Můj tatér má plugy tak 25mm - nevím tipuji odhadem a jako fajn, hezký, ale já bych do něčeho takovýho nešla.
Ale jestli je to jako s tetováním, tak potěš bůh :-D

Problém je ten, že vlastně nevím jak začít, hodlám roztahovat hezkypěkněpomalinku, ale ani neznám šířku klasických naušnic, tak s kolika mm mám začít? Jediné, co jsem si kdy roztáhla je pupíková dírka - měla jsem píchlý piercing 1,2mm, ale na ten se nedělaj hezký šperky, tak jsem si koupila 1,6 bioplast (mám s nim jen super zkušenosti), protože 1,4 neni a prostě jsem to tam, za pomocí olejíčku dala :-) Teď mám dvě hrací kostky :-D

Tak ledaže bych využila druhou půlku toho bioplastu a na měsic dala do ucha a pak něco většího... Asi??? Achjo :-D


Btw sbohem, únore!

To taky neni nalepovací??!!!

27. února 2012 v 20:13 | DareDareDevil
Babička zjistila, že mam jako teda další přírůstky... Kroutila hlavou a tvářila se, jakože jí je to jedno (neni, bude mít o čem drbat) a pak viděla lišku a z hrůzou v očích se mě zeptala: "To taky neni nalepovací?"

Pak ještě dodala, že nechápe, jak je možný, že mám samý nepotetovaný "kamarády".

Co na to doadt - já taky ne, babi, já taky ne...

Severská literatůra

27. února 2012 v 10:31 | DareDareDevil
Mám ráda knížky, už od mala děsně ráda čtu... Když jsem byla doma nemocná, celý dny jsem četla a četla, když jsem nebyla nemocná, tak jsem to dělala taky, ale dostávala jsem vynadáno, protože jsem kvůli čtení nedělala co jsem měla, nechodila ven apod. :-) Tak jsem četla potají pod peřinou - třeba HP6 jsem takhle přečetla asi za 3 noci - když mi ho mamka zabavila, bylo pozdě :-D Ha

No nicméně mou nejoblíbenější dětskou knížkou jsou Děti z Bullerbynu. To je moje první láska k severu, ke Švédsku a také těm severským spisovatelům.

Abych řekla pravdu, mám dost problém se žánrovou nevyhraněností - můžu číst všechno a nic. A tak jsem se rozhodla, že budu číst podle jména.

Mimochodem proč ne, nějakou tu zkušenost (a velice pozitivní) už mám.

Mou další velice oblíbenou knížkou je Šikovnej kluk od Inger Edelfedt. Je to její debut a je to úžasná věc :-) Myslím, že už jsem o ní jednou psala, takže se nebudu rozepisovat o obsahu. Jen, že autorka tak citlivě s nadhledem, ale naprosto reálně vystihla průběh comming outu. A nejen u hlavního hridny, ale i jeho rodiny a je tam vidět takový ten genderový průřez :-)

Další knížkou byla Muži, kteří nenávidějí ženy. Nečetla jsem jí mezi prvními nadšenci, ale než vypukly mánie kolem filmu, dávno jsem jí znala. Bohužel celou trilogii přečtenou nemám, jelikož v knihovně jsou rezervačky na sto let dopředu ;-)
Musím říct, že mě pohtlily detektivky - ráda na ně koukám v televizi, ale v knížce je to ještě lepší :-)
A tahle je suprová. Nemohla jsem přestat číst, mozek mi jel na plný obrátky a přestavivost jak by smet :-)
Navíc tam byly místa, která jsem já znala - vlak ze Stockholmu po trase, po které já jsem jela do Umeå :-) :-) Navíc to je dynmické, tajuplné, bez zbytečných dramat, přesto s lehce temné. A myslím, že Lisbeth by okouzlila i mrtvolu. Je prostě dokonalá.
A nejlepší je ten závěr. To by nikdo nečekal ;-)

Jak jsem řekla, rozhodla jsem se číst dle jména, tak jsem si v knihovně vypůjčila v odd.detektivek knížku Kazatel od Camily Läckberg. Je to podobný styl jako předchozí román. Pošahaná rodina obestřena tajemstvími, ale ktomu vraždy napříč generacemi schované za Boží pravdou :-) Čtivé, příjemně psané a jeden nemůže přestat, už kvůli těm jménům :-) Za den a půl přečteno. Mimochodem chvílema jsem se i bála a moc se mi líbilo, že je příběh prokládán pocity dívek před smrtí, od strachu, přes odhodlanost, bolest a následnou touhu zemřít.

Půjčila jsem si ještě jednu - Ať vejde ten pravý. Mělo by to být o upírech, říká přebal. Tak jsem na to velice zvědavá a děsně se těším, protože to určitě nebudou sladký, na slunku zářící krasavci ;-)

Ještě jedna věc se mi líbí, většina autorů zasazuje příběhy do míst, kde to znají, kde žijí, vyrůstali apod. Kdyby se člověk chtěl orientovat podle knížky, nebyl by vůbec problém.

Pan Bubeník se mi omluvil!

21. února 2012 v 11:25 | DareDareDevil
Loni v květnu jsem HO potkala, byl to ON a já byla úplně v prdeli :-) Usmívala jsem se, byla jsem šťastná, i když nás dělily kilometry. Měli jsme spolu dokonalý rande :-)

A pak to posral, ze dne na den mi přestal psát a já s tím nic neudělala.... Co taky na dálku. Pak to posral ještě víc. Na fb si dal do vztahu nějakou čubku z Prahy (pardon pražáci, teď mi ležíte v žaludku :-D)... Ale já jsem si poplakala - hooodně a popila - gintonic a koukla na sex ve městě a pak si užila léto.

Ale stejně semtam mrknu na jeho profil (a předtavuju si, jak šlapu na jeho hlavy) a tak no.

Tenhle páek jsme byly v našem baru - kamarádka je těhotná a vdává se (je jí 19), no a já vůbec netušila, že je akce. Že tam bude!!! A bude dělat DJje.

Je opravdu velice dětinské schovávat se jako pod stůl, ale já nebyla připravená.... nakonec jsem to zvládla, protože se na mě pořád usmívla... Nechápala jsem. V pokročilém večeru už mi bylo všechno jedno a zase jsme tancovaly :-D uaaaa jednou nás někdo zavře doblázince :-D

A pak to přišlo, pořád civěl a smál se, já se pořád culila jak ta blbka až nakonec řekl něco jako: "Achjo, já nevim co říct."

Ale nakonec věděl :-) A řekl to hezky a já mu odpustila a zase ho miluju (platonicky samozřejmě :-D)...

Bohužel mě to utvrzuje v tom, že kluci jsou idioti a že neuměj věci řešit jinak, než že to nechaj vyšumět... a já nejsem stíhačka, jednou neodpoví a může si nasrat, na tohle nemam nervy.
ten můj současnej trouba udělal to samý - týden tiho po pěšině a mě je to fuk, ať si svý sliby a blbý chpvání strčí za klobouk. Musel by se hodně moc omluvat, aby mu bylo odpuštěno (PB nasadil vysokou laťku), ale spíš doufám, že to prostě skončilo. Asi bychom se k sobě už nechovali hezky....

Jack White zraje, proč nezrajou i mé vztahy?

15. února 2012 v 21:39 | DareDareDevil
Jakc White je úžasnej muzikant, ať se pusí do čehokoliv, vždycky ti je skvělý. Ten jeho osobitej a nezaměnitelnej hlas :-) Miluju ho ve White Stripes, miluju ho v The Racounteurs (už ale nemiluju naázev skupiny, jelikož je debilně nezapamatovatelný:-D) a Dead weather je úplně luxusní spojení pro mě dvou necharizmaičtějších hlasů vůbec.

Ale Jackie zraje dál a vydává sólovku. K Love interruption ( vevo ) jsem se dostala náhodou a jsem ZAMILOVANÁ! BOŽE dej, ať se do mě zamiluje a vezme si mě za ženu :-D

Je to nádherný a těším se na celou tu desku, protože Jack je jako to víno :-)

Co ale rozhodně nezraje jsou moje vztahy. Nevěřila bych, jak se člověk může ze dne na den změnit. Každá holka má normálního kluka, jen já mam troubu (někdy i dva)....
Byl tak milej, akční a ochotnej...

Teď? Večer si chtěl jít brzo lehnout, pak jsme měli sex, takovej nijakej, pak se otočil zády, vzal peřinu a spal. Já čuměla do stropu. Ráno udělal: mlaskdobréránovypadnizpostele. A tvářil se fakt na pěst.
Nejsem citová romantička, která pořebuje denně objímat a prokazovat lásku. Ale předtím mě mohl umačkat a teď vedle mě nevydrží ani sedět? Kde je sakra chyba?

Když mě pak vezl domu, tak nejdřív v tom mrazu nemohl nastartovat a pak muto chcíplo a museli jsme si v těch mrazech uděla ohýnek :-D Teda on udělal, slunko svítilo, ptáčci zpívali a z jedný strany šel smrad a teplo.
Měla jsem z toho škodolibou radost. Pospíchal (ve skutečnosti ne, ale když jsme spolu tak poslední dobou pospíchá) a všechno se mu posralo ;-)

Nevim, proč se mnou vlastně je?

Vrcholem byla dnešní smska, kdy mi ráno poslal zprávu pro holčinu, co ho doučuje, pak mi poslal další, za několik hodin, ve které mi oznamoval, že mi omylem poslal a jakej je chudáček, protože nerozumí fyzice (a já jako jo, nebo co? a stěžuju si snad?)... pak jsem jela domů a šla spát. Když jsem se vzbudila, byly tam 2 zprávy - 1 pro doučovatelku, že čeká u VZtupu (bože) někam a druhá pro mě, že jsem mu TAKY MOHLA napsat, že mi poslal sms pro báru, protože čekala na druhý straně.

Snažím se v tom nečíst, jsi kráva a můžeš za to. A pod čím mě má uloženou, že mi posílá smsky pro báru? jako blbku?

Já nevim, vůbec s to nevyvíjí dobře (ono už to kurevsky začalo)... Ale nechci to vzdát, protože už mě sakra štvou ty "2denní" vztahy, jenže já prostě asi nikdy nepřekonám tu magickou 3měsíční hranici :-(

Let's go to summer semester!

12. února 2012 v 22:41 | DareDareDevil
Byla to makačka, ale nakonec jsem to (přiznám se, že se všemi svatými v zádech) dala. Matiku a chemii nemám, ale zbytek ano :-) Takže je 17 kreditů v kapse, mám samý trojky a pískám si :-)

Až na to, že sposlední zkoušku jsem dělala ještě v pátek, takže moje "prázdniny byly přesně 2 dny - tento víkend :-)

Ale wow, je to tam.

Dokonce, přestože je většina letňáku v zimě, mám takovou jarní náladu a byla jsem s kamarádkou a našima malýma ségrama v krytém bazénu. No, myslim, že moje tetování vzbudila rozruch (ne, že bych byla až tak sebestředná, ale byly tam matky s dětma a důchotci) :-D

Další dobrá věc, co se mi stala - veze mě trouba domů a najednou mu chcípne v té zimě auto - resp. to nejdřív hooodně kouřilo a pak to umřelo. No a protože jsem skoro na samotě a byla kosa jak sviň, tak se v něm probudilo skautské já (spíš teda jeho agresivní já - protože velice zuřivě lámal ty největší klacky na malý) a skoro z ničeho vyrobil oheň.

Celkem romantika, kdyby nebylo asi minus milion stupňů. Ptáci zpívali, sluníčko svítilo a můj "milý" byl nasranej. Myslim, že nám brzy vyprší záruční lhůta...

Prý jsem štětka - mám kérku!

6. února 2012 v 13:02 | DareDareDevil
Tak jsem se zase jednou pobavila. Tato slečna se chce nejspíš zviditelnit a celkem se jí to daří - protože, to ví i Ivetka Bartošovic, že blbá reklama, taky reklama.

http://ashby.blog.idnes.cz/c/206699/Jestli-mate-tetovani-dredy-nebo-piercing-asi-nebudete-karierista.html

Slečna Ashby nás ve svém článku označuje za jedince s psychozou, nižší třídu, štětky, vězně a bůhví co ještě. Někoho bez vzdělání, kdo nemá šanci uspět.

Samozřejmě, že to je tak, že prostě někdo je chytřejší, někdo primitiv, někdo seděl, jiný má čistý trestní rejtřík, ale rozhodně se to nevztahuje na vzhled.

Byla jsem v bance a pracuje tam slečna, která má na starosti účty pro mládež. Má malinkej piercing v nose. Víc jí její postavení samozřejmě nedovolí ukázat (kdoví, co kde ještě má), ale abych řekla pravdu, jednalo se mi s ní mnohem lépe, než s někým "tradičním a vzděláným a bezúhoným", měla jsem pocit, že je prostě normální a nekouká na mě svrc hu:-)

Takových lidí je samozřejmě mnohem víc, já sama například stuju VŠ, takže mi nepřijde , že bych byla bez vzdělání....

Ale v tomto druhém článku si nás slečna bere opět na paškál, přestože je vícméně složen z komentářů k předchozímu článku (některé komentáře jsou velice dobré...)

http://ashby.blog.idnes.cz/c/207033/Lidi-s-tetovanim-jsou-vsichni-vyrovnani-a-vzdelani-a-supr.html

Takže všechny ženy spojme se, odhoďme make up, gelový nehty, umělý nehty, nalepovací řasy a barvy na vlasy a nechme zarůst dírky po naušnicích. Jo a sundejme šperky, protože jinak budeme štětky. Amen!

Btw přiznám se, občas se cítím být labilní, zlášť když mě nasere nějakej IQ TYKVE idiot :-)

Kdy se nejlíp nakupuje? Když není za co...

4. února 2012 v 18:30 | DareDareDevil
Jop, přesně takhle to u mě chodí. Jsem milovnící "výhodných" nákupů v tom slova smyslu, že ty NEJ kousky za TOP ceny se rozprodaj a v krámě pak už maj jen ty "hnusný" zbytky za NOP ceny :-D A já se tam vždycky vyskytnu...

Jenže tentokrát jsem v "p**i", můj finanční stav je doslova zoufalej a práce zase není.

Přesto se mi podařilo koupi 2 sukně (mimochodem naprosto úžasný sukně) za 75 jedna z původní ceny 899 - no nekup to, že? A taky kalhoty! Víte jak je těžký shánět kalhoty, když do nich nemůžete investovat víc, než 350 a pak se objevej, když je nejmíň čekáte.

Jsou úžasný a stály 2 kila.

A tak mi nezbívá nic jiného, než se obrátit na pránu (pozn. výživa buňěk z vesmírné energie), alespoň do 20.tého kdy dostanu cca pětistovku z minulé práce a pak se pomněju :-D

Btw M.I.A a její Bad girls je neskutečně povedená věc a začínám jí (tedy obě) mít děsivě ráda :-)

A poslední věc - i když je venku zima jak na Sibiři, neznamená to nic. Včera jsem se v -20 na podpatcích pěkně prošla a jsem živá a zdravá a dokonce mě nepostihla omrzlina :-) Jupí jou