Březen 2012

Řidič

31. března 2012 v 14:37 | DareDareDevil
Nejsem filmmaniak, radši si přečtu knížku...

Lidé si klepou na čelo, když neznám ten, nebo ten film, ale já na to prostě nemám čas a ani mě samotnou nebaví koukat... když už tak seriály, ale i těch znám po skrovnu...

Ale tenhle film... Ó bože... už od první vteřiny jsem věděla, že se mi líbí. Nebudu tajit, že hlavní příčinou je výborně zvolený herec, který zahrál profil hlavního hrdiny tak dokonale, až se mi podlamují kolena.

Ale i ten děj, celkově, jak to plyne, co se stane - nic není tak prvoplánové a očividné, jako v jiných filmech. A všechno v něm jiskří s takovým dráždivým napětím :-) I když pouze jede na okruhu - člověk se musí tak nějak ovládat, aby neupadl do orgastických křečí ;-)

Je to dobrej film, akorát krve, žádnej sex - ale ta erotická aura je milionkrát lepší (a to nemluvim o prvním a také posledním polibku celého filmu), násilí akorát... Prostě geniální ;-)

Co je horší než odbarvená blondýna? Odbarvený blonďák!

29. března 2012 v 11:58 | DareDareDevil
To, že žiju v hokejovém městě - hraje se play off, všude vlaječky a reklamy, takže to musí zaregistrovat i slepej - navíc zdejší klub má ohromnou finanční podporu, takže pomalu aby člověk hledal místo, kde ještě nemají reklamu.

Dokonce i JÁ (!!!) znám některé hráče celým jménem!

Abych se vratila k nadpisu, to, že se hraje taková "vysoká soutěž" tak nějak v chlapcích a chlapech vyvolává potřebu hrát si na kmeny. Jenže kmenové zdobení těla a hlavy a jejich nechutně žlutá blond s nějakým barevným pruhem v horším případě mě ještě víc utvrzuje v tom, že jim chybí mozek...

V záplavě nechutných žlutých hlav každého věku (přijít mi syn do nějakejch patnácti takhle zrasovanej, tak jde na 3mm:-D) se semtam objeví dokonce i případ bohatého hokejového milovníka s profesionálně odbarvenými vlasy... Je to lepší, ale přihřátý :-D

Mimochodem - od čeho jsou fanshopy?

Colours of Ova

26. března 2012 v 19:19 | DareDareDevil
Tak mám doma lístek :-) A strašně moc se těším :-) Jenže - bydlím asi tak milion km od Ostravy, to znamená, že mě čeká ještě velký šetření, abych tam nemusela pěšky :-D (a taky musim pít, pít, pít a ... no jíst :-D)

Každopádně, to zas bude něco, přestože je to velkej fesťák a ne, jako české hrady, tak se už teď bojim těch narvanejch toitoiek, minimum mycí vody a "toaletních lesíků" :-D

Uaaa 4 dni pod stanem, jako nějakej bezdomovec :-D

Navíc, kamarádčin plísňák (stan) je opravdu síla :-D Je mu asi 50let a pochybuji, že vydrží nějakej vytrvalejší déšť, tak už se teď modlíme, aby nepršelo :-) :-D

A tímhle jsem štvala lidi :-)

18. března 2012 v 18:23 | DareDareDevil
Včera bylo supr počasí na vytažení džínů a triček všech druhů... Celý sídliště bylo v džínovotričkovym opojení a všichni si přisli děsně chytrý a dokonalý :-D

No a tak jsem se oblíkla a šla...

V krámě za mnou chodil hlídač, abych náhodou něco neukradla, protože ... ježíš, bylo vidět moje tetování!!! :-D :-D přichází období nasranejch a kritickechj obličejů ;-)
Mé literární já

14. března 2012 v 5:42 | DareDareDevil
Psát článek v 5:30 ( místo hraní simíku, ano lepším se) u mě naprosto nedává smysl, ale... Ono ani nedává smysl, že musim vstávat v tuhle dobu a ještě k tomu za tmy.

Šla jsem si včera v sedm lehnout a v deset spát. 10min jsem se převalovala hodně a za 15min už jsem zase "vstávala" - nešlo to, i přes veškerou mou únavu.

Tak jsem si "hrála".

Do noťasu jsem si totiž natahala nějaký dokumentyz PC pod takovym trapnym názvem texty - měla jsem kdysi ve zvyku skladovat texty oblíbenejch písniček. Přesto jsem tam objevila úplnou studnici pokladů.

Když jsem tady začínala, nebyla to moje první zkušenost s blogem, ale víceméně jsem si tak pro sebe psala, abych se vypsala a dělala něco smysluplného (fb jsem tenkrát díkybohu neměla a líbko už tolik nefrčelo). Psala jsem, abych ulevila své bolavé dušičce a psala jsem celkem dobře!
Sama jsem čuměla jak puk, co mé bývalé já stvořilo, včetně celkem dost realistitické básně z konce tohoto období o sexu a lásce. Jé úchvatná a želbohu stále pravdivá...

A taky jsem stvořila takový jeden dialog, který byl inspirován skutečnou událostí. Je to až neuvěřitelný, jak se mi tu situaci podařilo zachytit :-D

Ne, nejsem žádná spisovatelka, ale pochválit se prostě musim, protože oproti některým mým článkům dnes...

A z toho plyne, nic nevyhazujte, nemažte (i když se to nezdá býti dost dobré) a tvořte. Vždycky se to může hodit, i kdyby jen k pochválení sebe sama. Nechledě na to, že už se mi pak chtělo spát, když jsem to asi v půl jedné dočetla ;-)

The Sims já miluju...

12. března 2012 v 22:16 | DareDareDevil
jsem hrozná...

jsem závislá...

miluju the sims na facebooku... Spravuju 5 profilů a jedu si jako správnej závislák, každou volnou minutku. Klik sem, klik tam, vrátit se, poslat, koupit. Vztekat se.

Zatím ještě nevynechávam školu, ale to je jen proto, že nemusim mít denně domácí úkol a nepíšemem denně písemky.

Ale jinak? Můj obličej má místo očí 2 krátery a já pořád hraju, dokud nepadnu...

Asi potřebuju vymněnit závislost. Chtělo by to chlapa :-/ Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

eM - Dé - Žet

8. března 2012 v 8:01 | DareDareDevil
Když už jsem ta žena :-) Wow jop, poprvé si ten svátek letos uvědomuju a přes odpor žen u nás (a naprosto to chápu, za minulého režimu prostě peklo) je to super svátek ;-)

Myslim, že bychom měly dostávat po celý den alkohol zdarma! Ne dělám si srandu, ale určitě by bbylo fajn, kdyby se to vzalo jako jeden den užívání si života navíc ;-) (Než půjdu do školy, cvaknu si z tý brandy, co tu má muj děd :-D)

¸.¤*¨¨*¤.¸¸....¸.¤\
\ Women's Day 8-3\
.\¸.¤*¨¨*¤..¸¸¸.¤**\
..\
☻/ .•° ( I Wanna say : "Happy Women's Day" to Mommy , All my girls friend ♥ )
/▌
/ \

P.S. Jediný co to kazí je ten bílej hnus! Já už mam jaro!!!!