Červen 2012

Zelený čočky, miau kočky :-D

28. června 2012 v 11:02 | DareDareDevil
Tak jsem si pořídila zelený čočky. Mám od přírody hnědý oči - líbí se mi jejich barva, nejsou ani moc hnědý, ani málo... Ale vzhledem k ostatním aspektům mého zevnějšku přes léto prostě nevyniknou. Ztmavnu a je to konečná.

A protože jsem teď hodně začala nosit čočky, tak jsem si řekla, proč to nezkusit, třeba to vyjde a světe div se.... Ono to vyšlo :-)
Vypadá to zvláštně, jsou trošku větší, takže mám takové ty panenkovské oči :-)

Takže pozor reklama! Pro tmavoočka - čočky Magic eye mají úžasné krytí, a vypadají celkem přirozeně. Dobře se nandavají a vyndavají a v oku nejsou vůbec - i přes svůj průměr cítit. Mě konkrétně naprosto vyhovuje i zakřivení, protože ho mám i u mých normálních čoček :-)

Tak kdo váhal, směle do toho!

Edit.:

Pořád jsem nadšená, oko mě z nich nějak výrazněji nepalí (jak jsem četla v nějaké diskusi) a není sušší, jako jsem měla s jednodeními. A přikládám barevný rozdíl.


Jed jsem, sněd jsem a pracoval jsem :-D

27. června 2012 v 13:04 | DareDareDevil
Tak jsem zpět. Byla jsem pracovat - jako hosteska. Mám psychyckou újmu. Dobře se s tim vyrovnávám :-D

Moje "kamarádka" mi sebrala další práci. A můj kamarád se se mnou chce vyspat. Prostože to nemá s kym dělat. Přemýšlím, kam ho mám nakopnout.

Jsem totálně nefotogenická, kdyby se někdo chtěl na fotkách vylepšit, stačí, když se bude fotit se mnou. Ani moje máma nehází takový ksichty!!!

Mám spálený prsa a rozříznutej prst.

A nepoznala jsem tu velkou celebritu - toho co hraje dvojče v Ulici. Asi jsem se k němu nechovala moc nóbl, poňvádž to byl prostě nějakej mladej jouda a co já s tim :-D

Tak to je tak asi vše. Strhujícně prudký report, o tom, jak jsem pracovala.

Ryane Goslingu, zmocni se mně aspoň ve snu!

18. června 2012 v 0:41 | DareDareDevil
Když Bůh rozdával schopnosti, Ryan byl buď rychlej, nebo vytrvalej, protože má všechny... Všechny ty, kvůli kterým jsem ochotná snít před spaním, jak si mě vezme za manželku :-D

Když jsem ho viděla poprvé, byla to láska na první pohled - on, fešák, ve své sexy roli chladného muže s vroucím vnitřkem a bundou se štírem. Ano, myslím si, že po filmu Drive se gayove denně modlej, aby byl na kluky (já vlastně ani nevim, jak na tom je) a heteračky snějí o princi ve střírné bundě a heteráci si dovolili na chvilku zapomenout na svou heterosexualitu :-)

Jenže!

Když jsem ho slyšela poprvé, tak jsem ani nevěděla, že existuje, je herec, je sexy, je krásnej, je herec... Prostě jsem se jen zamilovala do jedné úžasné písničky s úžasným sexy hlasem. A protože pěkná řádka sexy hlasů má zrůdnej čumák, a taky, já když si zamiluju nějakou písničku, tak mi je jedno, kdo jí stvořil. Chci si uchovat tu chvíli, že je jen a jen pro mě a nechci vědět, co zrovna můj hudební vkus provedl. Většinou je v pořádku, ale každy to zná.. cough cough :-D

A dneska jsem si jí po dlouhý době našla - resp. strýček google mi našel - a k tomu tam bylo, jakože Ryan. Tak jsem pátrala dál. Ach ten jeho hlas. Udělal ze mě bláznivě milující 15tku :-)

Proto dnešek označuji za den NALEZENÍ NOVÉHO BOHA LÁSKY A MOLITEBNÍHO IDOLA. Chci jen tebe Ryane, přijď se mě zmocnit ve snu :-)

Kolik máš profilů, tolikrát jsi člověkem...

11. června 2012 v 12:33 | DareDareDevil
Mám další profil. Na last.fm :-) Neříkám, že mě to nelákalo už dávno, jen jsem prostě neměla důvod si ho založit, když mám ten fejsbůk, že jo.
Jenže fb je vlastně k ničemu a last.fm je k dobrý hudbě, tak jsem si řekla jako proč ne. Vždyť dneska je to o počtu profilů a taky o tom, jestli vlastníš, nebo nevlastníš blog a do jaké míry je oblíben ;-)

Vlastně to má svým způsobem výhodu, moje paměť se nemusí navyšovat (což už ani neni možný) a já to (vědomosti) můžu hezky nechat uložený v mém profilu. Jako třeba knížky na cbdb. To je pecková věc. Kolik já jsem toho už četla (a nečetla) - a můj profil na cbdb to všechno ví. Ví, co si chci přečíst a kterou knížku považuju za svou oblíbenou. A moje mozková kapacita je v klidu.

Stejně tak to budu mít na lastu. Až se dopracuju k vložení všech informací ;-) zatím jsem u přehrávání The Kills radio. Což vůbec neni marný, protože každou chvíli vzdychnu blahem, když se mi přehraje něco, co jsem dlouho neslyšela a mám to ráda (a nebo to ještě neznám, ale už to mám ráda:-D). A je to bez reklam. Holahou!

Takže hluboce uvažuji nad csfd, přestože filmům zas až tolik neholduji (ale aspoň bych věděla, co jsem viděla, že?) a twitru. Možná by to chtělo ještě profil na mimibazaru, poněvadž je deska fakt oblíbenej a třeba by to ze mě udělalo pravou holku a kluci už by se mnou chtěli žít, protože budu správná bydlenka :-D No nic, jen přeháním.

Jo, ale co potřebuju určitě je profil na bandzone. Už jsem ho chtěla dřív, ale po tomhle víkendu si přijdu děsně undergroundová, (protože jsem se bavila s kapelou, která si říká koblížci a fotila se s celebritama) takže bych si mohla ho založit a psát kapelám, jak byly super a nepřipadat si jako pipina, protože na fejsbuku jen lajkuju, ale nekometuju :-) A nebo taky ne.

Btw moje kamarádka má svý lidi v zákulisí a já jsem dobrá vtěrka, takže jsem nejdřív ani nevěděla, s kým se fotím, jen jsem věděla, že jsem nasrala ten hlouček holčiček za náma... Udělalo mi to mimořádně dobře na duši.

Edit.: fotka vymazána

P.S. Asi si budu muset do poznámek na fb vypsat všechny své profily, přestávám se orientovat :-D

Cesta ke štěstí je trnitá!

10. června 2012 v 13:12 | DareDareDevil
Už zase mocně přemýšlím. To je totiž to jediný, co můžu dělat. Kromě stěžování si, teda...

Přemýšlím nad tím, jak dosáhnout svých cílů bez cizí pomoci... Jenže je to víceméně nemožné. Pokud člověk nemá rodinu, která by ho podporovala jak psychicky, tak i materiálně, je tak nějak v kelu.

Já jsem taky v kelu, poněvadž ta materiální stránka u nás prostě nefunguje... Od nikoho.

(Nehledě na to, že návrat domů znamená i navrát domů - tím chci říct, zase keci ohledně toho, co dělám, jak dělám, co jím. Žádné soukromí a věčné poznámky o tom, jak nic nedělám a akorát chlastám. A taky že bych jako měla něco pořádnýho dělat. Známe všichni ne :-D To dřívější "do 18" se rychle transfomuje na "dokud bydlíš pod mou střechou". A dokud bydlíš pod jejich střechou, tak se zásluhy nepočítaj...)

Můj post o návratu na střední školu je stále aktuální, bohužel jsem zjistila, že pokud se chci posunout dál, nutně potřebuju peníze - na školné :-(
Nemám je. A když neseženu brigádu, ani je mít nebudu. Nemám ani známé, kteří by mi mohli brigádu dohodit.

Ale jedno vím určitě, zatím to nevzdávám.

Taky jsem si uvědomila, že nutně musím mít septum! Je to ten nejcharizmatičtější piercing na světě! Nemá ho jen tak někdo a když si tak prohlížím fotky lidí se septem, všichni jsou osobnosti :-) Nevím, jestli jsem dost osobnost, ale mám pocit, že úplná kráva nejsem, takže snad můžu pootevřít ty dveře k nim :-)

Chtěla bych se probudit a vědět, že všechno bude okay!


Go back to high school!??

7. června 2012 v 18:13 | DareDareDevil
Mám dilema. Vlastně nemám, ale víceméně jo. Což nedává smysl, že?

Jde o to, že maturu mám hotovou, strávila jsem rok na vejšce a uvědomila jsem si, že to neni pro mě... Ne vysoká, jsem z gymplu (probůh:-D), ale mě se nelíbí ten koncept. Není to ono, moc teorie, minimum praxe a to mě štve!
Jak mam být sakra v něčem dobrá, když mě k tomu nepustěj?

A tak jsem se rozhodla, že se půjdu vyučit...

Jenže - jsem docela stará - je mi 21. Až skončim učňák bude mi 24. Tzn. že si pak za A) budu muset vybrat dálkovej obor, nebo za B) sbalit multimilionáře před smrtí :-D

Nehledě na moje budoucí spolužáky, 1/2 lidí, kteří si nedaj dohromady 1+1 a druhá půlka lidí, kteří se mi věkově budou blížit, protože neustále propadaj :-D Konečně zase budu mít samý jedničky a v meku dostanu za výzo zmrzku zdarma MUHEHEHE!

Život je zlej :-D

Co vy, kteří studujete něco, co vás neba, či studujete, baví vás to, ale nebudete mít uplatnění?