Červenec 2012

Co by, kdyby(ch byla těhotná)?

28. července 2012 v 22:26 | DareDareDevil
Každá holka párkrát za život plaší, běží do lékarny pro těhotenskej test a modlí se k Bohu, aby NEBYLA V TOM. I já už jsem asi dvakrát takhle šílela... Vlastně jsem jedna z mála holek, která se těší na každou menstruaci - znamená to, že NEJSI těhotná :-)

Ne že bych každy měsíc měla s někým sex a pak se musela bát, to vůbec ne! Ale pravdou je, že moje vztahy nejsou trvanlivé a většinou je v nich sex. Jakmile mě kluk začne líbat a je ta možnost... Však každá/ej máme něco :-)

Abych se dostala k tomu, čemu chci, tak mám prostě takovej divnej pocit... Nelíbí se mi to ani trošku, ale co když tentokrát skutečně jsem?! CO MÁM DĚLAT?

Já vim, že odpověď je v podstatě naprosto snadná, jenže moje máti do mě vždycky hustila, že interrupce je zabití.

A teď to morální dilema! Protože vim, že bych ho klidně mít mohla a zvládla to - tzn. nezabyla bych... Ale já vim, že mě mnohem víc zajímá GinTonic/fesťáky/noční život/višňovej tabák/tetování - a to bych si musela ve větší míře odpustit...

Doufám, že za ty tři týdny to hezkypěkně dostanu (i když ten test si udělám tak jako tak) a zas si budu moct pro jednou pořádně oddychnout a slíbit si, že UŽ JAKO FAKT budu držet celibát.

Btw moje kamarádka z gymplu bude za chvíli rodit, měla bych s kym vozit :-D Muhehehe HYSTERICKÝ SMÍCH!

S orgasmem k výšinám...

27. července 2012 v 18:50 | DareDareDevil
Mám novou známost, která se definovala v minulém týdnu a přestože jsem u něj mohla jít na net, tak mi bylo blbé přihlašovat se na svůj blog, jelikož IT lidi vyšťouraj úplně všechno :-)

A tenhle blog neni určenej mým potencionálním partnerům, nemuseli by to unést.

Já se totiž držím zásady, že milostný život je tolik intimní, kolik si ho necháme pro sebe, v případě partnera nového. Nevidím nic na tom, že někdo vykládá s kolika lidma spal... Mě to nezajímá. Jeho sex přede mnou je jeho sex přede mnou a stejně tak ten můj, je jen můj...

Každopádně F3 (jeho pracovní název, odvozen od akce, na které jsem ho potkala a také jeho pořádí, též M3) stejně jako jiní mí milenci dělal co mohl, abych měla TEN SPRÁVNEJ orgasmus. Já jsem se smířila, že si počkám, do 30tky, třeba až budu sexuálně opravdu zralá, tak přijde ;-)

Jenže hoši jsou z toho vždycky celí zoufalí, snažej se, potěj se, dřou jako voli a já pořád nic :-D

Ale co se nestalo, já jsem přišla, jak na to! A najednou byl. Ten "pravej". A bylo to... já nevim, překvapivý :-D Najednou mám pocit, že patřim do SPOLKU PŘÁTEL DOBRÉHO SEXU :-)

A nepotřebovala jsem k tomu skoro nic, krom "šukání" s rozdílnejma typama penisů a kluků :-) Zní to příšerně, ale je to tak.

P.S. Když člověk nemůže na blog psát, tak má takovou potřebu... Zákon schválnosti :-D

I ♥ Colours :-)

19. července 2012 v 22:30 | DareDareDevil
Jsem doma. Jsem stále ještě nadšená, nebo spíš nadšením bez sebe. Tenhle fesťák neměl chybu!!!

Chtěla bych to všechno popsat, ale to snad ani nejde. Měla jsem sluchovej, chuťovej, čichovej, hmatovej a zrakovej orgasmus. Nohy mě ještě bolej od spokojenýho tance :-) Pusa od spokojenýho úsměvu a ruce od tleskání ;-)

Jen pár drobností: organizátoři se o nás skvěle starali; bylo tolik možností, že si musel užít každej; celkem super počasí, byť něco napršelo :-)

Co se týče koncertů, hned první den mě vyděsil jeden zpěvák, když seskočil mezi publikum a rozhodl se jít okolo mě... Co by za to jiný daly :-D Flaming Lips byli na hovno, ale měli hustý intro, který si pak vypůjčili Chralie Straight a Albert mi málem vykloubil rameno. Opravdu nevim, co ho to napadlo, cpát se do koule, když na nich bylo mnohem míň lidí...
ZAZ byla tak skvělá, že se zase začnu učit francouzky, Rufus Wainwright zazpíval Hallejujah a bylo to naprosto dokonalý. Bobby Mcferrin a jeho hosté byli úžasní a Parov Stelar mě doopravdy roztančili.
Ewert and the two dragons byli orgastičtí a stála jsem na ně ve druhé řadě - jen se jich dotknout.
Kill the Dandies! stojej za to, byť jsou česká kapela, šlape jim to! Katzenjammer jsou nejdivočejší kočeny na světě, díky takovým babám jsem ráda holka :-) A Janelle Monae, která ukončovala, byla výborná... Takovej zpívající ďáblík, zato Alanis Morissette zklamala... Pak jsem viděla ještě další, ale tohle mi vyloženě utkvělo v hlavě :-)

Taky jsme byly na pár filmech a 1 (bohužel) divadelním představení s Annou Polívkovou :-) Byla vtipná :-)

Takže Coloursy 2013... třeste se!

Nadpis by měl obsahově odpovídat článku...

11. července 2012 v 15:14 | DareDareDevil
Tak jsem chtěla psát, jak se strašně těším na svou letní... ne LETNÍÍÍÍ.... sluníčkovou akci. jedeme s holkama na Coloursy.

A hle, co se nestane, maj tam v tom bordel a tak já, místo abych se pakovala a pouštěla si letní věci, jako jsou třeba Phoenix a jejich Listzomania, či Rome, nebo Golden Filter a Hide me... tak čekám až na prsí a uschne.

Hrozně mě štve, jak všichni přesedlali na fejsbuk. Ano mám ho, ano používám ho, ale když se chci na něčem důležitém domluvit, zvednu telefon, nebo napíšu email. Menežment Coloursů ale zásadně funguje JEN na fb!

Stejně jako na RfP ohlásily vystoupení Skrillexe přes fb. Pardon, ale jsou tací z nás, kteří chytrý telefon nemají, ať už je důvod jakýkoliv! Chápu, že měli zlý podmínky, ale dřív taky lidi neměli fb, twitter a bůhví co ještě a fungovalo to...

Navíc, to počasí je dost ošemetný... Fakt se obavám, že na 5 dní akce v blátě nemám, tak doufám, že bude hezky, protože náš plísňák je už teď plísňák, a krosnu si neberu, jelikož už takhle v něm budeme 4 a krámy :-D Aspoň nám bude v noci teplo :-D

Njn, tak snad se všechno brzy vyřeší a já zítra odcestuji s tím spokojeným pocitem v žaludku, že párty začíná :-)

P.S. Moje pláštěnka je tak velká a hmmm modrá, že si fakt přeju aby nepršelo :-D

Odcházím....

Někdy se mi po těch cestách stýská...

9. července 2012 v 12:12 | DareDareDevil

Fotila jsem pokaždé, směrem tam... Nikdy ne cestou domu.

Intouchables

4. července 2012 v 15:27 | DareDareDevil
Nejsem filmový maniak, nevyhledávám filmy, nestahuji je a nekoukám na ně. Nerecenzuji, ani nejsem smutná, když mi uteče premiéra.

Přesto ale kvalitní film (i méně, to zase může být příjemná zábava) miluji :-) Zvlášť když mi ho někdo předloží a já se s ním můžu koukat :-)


Stejně jako např. Drive, jsem i Intouchables viděla tak nějak náhodou a naprosto mě okouzlil. Vůbec to nebylo, to co bych čekala. Ani moc ani málo, vůbec z toho nebyla cítit taková ta patolízalská sociální chrakterovost. Nic jako, koukejte, jak je ten bohatej pán vlastně hodnej a černej kluk slušnej.

Prostě se potkali u Kolína :-)


P.S. Silnej soundtrack ;-)

Who am I?

3. července 2012 v 13:18 | DareDareDevil
Potřebovala jsem "tohle" napsat. Možná je to povídka, možná to není nic. Píšu to rovnou sem, nechci to mít v PC uložené a nechci vědět, kolik to má slov a řádků. Možná to časem smažu a také, po dlouhé době použiju perex...
Je to pro mě důležité a potřebuju to "dát ven".