I ♥ Colours :-)

19. července 2012 v 22:30 | DareDareDevil
Jsem doma. Jsem stále ještě nadšená, nebo spíš nadšením bez sebe. Tenhle fesťák neměl chybu!!!

Chtěla bych to všechno popsat, ale to snad ani nejde. Měla jsem sluchovej, chuťovej, čichovej, hmatovej a zrakovej orgasmus. Nohy mě ještě bolej od spokojenýho tance :-) Pusa od spokojenýho úsměvu a ruce od tleskání ;-)

Jen pár drobností: organizátoři se o nás skvěle starali; bylo tolik možností, že si musel užít každej; celkem super počasí, byť něco napršelo :-)

Co se týče koncertů, hned první den mě vyděsil jeden zpěvák, když seskočil mezi publikum a rozhodl se jít okolo mě... Co by za to jiný daly :-D Flaming Lips byli na hovno, ale měli hustý intro, který si pak vypůjčili Chralie Straight a Albert mi málem vykloubil rameno. Opravdu nevim, co ho to napadlo, cpát se do koule, když na nich bylo mnohem míň lidí...
ZAZ byla tak skvělá, že se zase začnu učit francouzky, Rufus Wainwright zazpíval Hallejujah a bylo to naprosto dokonalý. Bobby Mcferrin a jeho hosté byli úžasní a Parov Stelar mě doopravdy roztančili.
Ewert and the two dragons byli orgastičtí a stála jsem na ně ve druhé řadě - jen se jich dotknout.
Kill the Dandies! stojej za to, byť jsou česká kapela, šlape jim to! Katzenjammer jsou nejdivočejší kočeny na světě, díky takovým babám jsem ráda holka :-) A Janelle Monae, která ukončovala, byla výborná... Takovej zpívající ďáblík, zato Alanis Morissette zklamala... Pak jsem viděla ještě další, ale tohle mi vyloženě utkvělo v hlavě :-)

Taky jsme byly na pár filmech a 1 (bohužel) divadelním představení s Annou Polívkovou :-) Byla vtipná :-)

Takže Coloursy 2013... třeste se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | E-mail | Web | 20. července 2012 v 10:47 | Reagovat

Na Mor, taky jeden ze zpěváků skočil do  davu a nechal se přenášet přez dobrou půlku diváků, taky vcelku prča, pár lidí to pak taky zkoušelo, ale obvykle spadli do davu, protože, jak na potvoru se snažili být takhle zajímavý týpci, co vážili třikrát tolik, co ten vyzáblej zpěvák :D

2 Elplee Elplee | Web | 20. července 2012 v 19:08 | Reagovat

Závidím, taky jsem tam měla letos namířeno, ale nedali mi v práci dovolenou :-/ Takže letos jen Trutnov v půlce srpna. Miluju festivaly :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama