Nadpis by měl obsahově odpovídat článku...

11. července 2012 v 15:14 | DareDareDevil
Tak jsem chtěla psát, jak se strašně těším na svou letní... ne LETNÍÍÍÍ.... sluníčkovou akci. jedeme s holkama na Coloursy.

A hle, co se nestane, maj tam v tom bordel a tak já, místo abych se pakovala a pouštěla si letní věci, jako jsou třeba Phoenix a jejich Listzomania, či Rome, nebo Golden Filter a Hide me... tak čekám až na prsí a uschne.

Hrozně mě štve, jak všichni přesedlali na fejsbuk. Ano mám ho, ano používám ho, ale když se chci na něčem důležitém domluvit, zvednu telefon, nebo napíšu email. Menežment Coloursů ale zásadně funguje JEN na fb!

Stejně jako na RfP ohlásily vystoupení Skrillexe přes fb. Pardon, ale jsou tací z nás, kteří chytrý telefon nemají, ať už je důvod jakýkoliv! Chápu, že měli zlý podmínky, ale dřív taky lidi neměli fb, twitter a bůhví co ještě a fungovalo to...

Navíc, to počasí je dost ošemetný... Fakt se obavám, že na 5 dní akce v blátě nemám, tak doufám, že bude hezky, protože náš plísňák je už teď plísňák, a krosnu si neberu, jelikož už takhle v něm budeme 4 a krámy :-D Aspoň nám bude v noci teplo :-D

Njn, tak snad se všechno brzy vyřeší a já zítra odcestuji s tím spokojeným pocitem v žaludku, že párty začíná :-)

P.S. Moje pláštěnka je tak velká a hmmm modrá, že si fakt přeju aby nepršelo :-D

Odcházím....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama