S orgasmem k výšinám...

27. července 2012 v 18:50 | DareDareDevil
Mám novou známost, která se definovala v minulém týdnu a přestože jsem u něj mohla jít na net, tak mi bylo blbé přihlašovat se na svůj blog, jelikož IT lidi vyšťouraj úplně všechno :-)

A tenhle blog neni určenej mým potencionálním partnerům, nemuseli by to unést.

Já se totiž držím zásady, že milostný život je tolik intimní, kolik si ho necháme pro sebe, v případě partnera nového. Nevidím nic na tom, že někdo vykládá s kolika lidma spal... Mě to nezajímá. Jeho sex přede mnou je jeho sex přede mnou a stejně tak ten můj, je jen můj...

Každopádně F3 (jeho pracovní název, odvozen od akce, na které jsem ho potkala a také jeho pořádí, též M3) stejně jako jiní mí milenci dělal co mohl, abych měla TEN SPRÁVNEJ orgasmus. Já jsem se smířila, že si počkám, do 30tky, třeba až budu sexuálně opravdu zralá, tak přijde ;-)

Jenže hoši jsou z toho vždycky celí zoufalí, snažej se, potěj se, dřou jako voli a já pořád nic :-D

Ale co se nestalo, já jsem přišla, jak na to! A najednou byl. Ten "pravej". A bylo to... já nevim, překvapivý :-D Najednou mám pocit, že patřim do SPOLKU PŘÁTEL DOBRÉHO SEXU :-)

A nepotřebovala jsem k tomu skoro nic, krom "šukání" s rozdílnejma typama penisů a kluků :-) Zní to příšerně, ale je to tak.

P.S. Když člověk nemůže na blog psát, tak má takovou potřebu... Zákon schválnosti :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama