Boys boys boys

20. října 2012 v 21:46 | DareDareDevil
Tak tu máme další skoro pravidelné pánské okénko.

Když jsem si pročítala historii, došlo mi, že by bylo špatné, nezaznamenat mj další vývoj na poli randění.

V první řadě musim říct, že můj přístup se opravdu totálně změnil od A2. Kluky nevyhledávám, neflirtuju s nima a rozhodně mi nevadí být sama, ale... očividně to přitahuje zase o něco víc...

V druhé řadě - už skoro 4 měsíce (bez pěti dnů) mám jednoho hmmm parťáka. Nevim, jak to nazvat, on totiž neni nějak zvlášť ochotnej na férovku říct:"Jo jsme spolu". A mě to nevadí. Přesto mu "zůstávám věrná", sucharovi jednomu.
Jsem fakt hodná :-) F3 by ze mě mohl mít radost :-)

Pak je tu F2. Já nevim, co s nim. Místo abych mu řekla, že o něj vlastně nemam zájem, tak jednou za čas mlžim, on se pak nasere a nemluví se mnou a neví, že je mi to fuk. Jenže mě to prostě baví, jak se vzteká, že mu nějaká dává košem, protože na to mistr neni zvyklej. A chce po mě sextape - prasák jeden!
Asi pro něj mám přece jen trochu slabost... A má kérku. Chabý, já vim.

Košutka. Košutka případ sám pro sebe. Je to kluk, kterej bez holky neudělá ani prd. Je milej a jsme jen kamarádi, přesto mě občas obtěžuje výblitky o jeho ex nebo o mě, jako o tý budoucí (ex) :-D.

A včera, když jsem šla s holkama tančit, tzn. nikoho nebalíme, neflirtujeme, nikdo nám nesmí sahat na zadky, tak jsem "sbalila" DJje. (Už mám z toho baru 2 bubeníky)
Každopádně, naše taneční kreace stejně nemaj s erotikou nic společnýho. Máme jen jednoho kamaráda vouyera. :-) Má to dovolený.

Jako DJ tam byl kluk, kterýho tam potkávám delší dobu. Nic jsem si o něm nemyslela. Prostě byl.
Zrovna jsme se dohadovaly, která ho půjde o něco požádat a tak jsem navrhla, že by to měla udělat ta blonďatější z nás, že tý už vyhověl. Usoudila jsem, že ABSOLUTNĚ nejsem jeho typ.
Za 5min za mnou přišel a dal mi svoje telefoní číslo, že prý už se mu líbim pár měsíců. Konečná toto!

A tak mám prvního DJ v řadě :-)
Je celkem fajn, abychom spolu mohli kamarádit. Protože ani tenhle kluk zatim neni dost dobrej (i přesto, že má rád věci, který já mam ráda), abych byla nevěrná F3.

Stáááááááárnu!

Tento článek je o ničem a je jen a jen pro mě, abych si je pak mohla všechny zapsat do deníčku a ve stáří měla na co vzpomínat :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama