Duben 2013

Rýmička, nejhorší mužská nemoc!

22. dubna 2013 v 12:30 | DareDareDevil
Myslim si, že vztah se dá nazývat vztahem, pokud prožijete rýmičku. Tu jeho, samozřejmě.

Na tohle jsem fakt nebyla připravená. Z mojí domácnosti, kde jsme samý ženský, jsem zvyklá, že se na nemoci neumírá. Život je krutej a rýma trvá sedm dní ať chci, nebo ne. Navíc, každoměsíční perioda je pro mě dramatičtějším zážitkem, než nějaká rýma.

Ale i z toho nejnormálnějšího a nejmilejšího chlapa tahle zákeřná VELENEMOC udělá nemohoucího protivu ("Já nechci prášek." "Nech mě spát." "Mě bolí v krku." "Nemůžu dejchat." "Nech mě."). Nejradši bych mu natáhla, aby se vzpamatoval, ale něco ve mě mi říká, že bude lepší se usmívat, kontrolovat teplůtku a vařit čaje.

Jooo možná že ty rádoby vtipný články na ženských portálech občas nelžou.

Protože i já mám teď na starosti přerostlý mimino.

Návrat ztracené dcery

20. dubna 2013 v 16:15 | DareDareDevil
Tak jsem zase doma. Abych znovu odjela.

Strávila jsem týden jako vychovatelka a osvědčila se, tudíž teď odjedu 14dní. Pokud vydržím tohle, tak už asi všechno.

Smutnej a já jsme bydleli celý týden spolu a já můžu říct, že máme vztah. Když s někým sdílíte postel a pokoj 3x3m tak nějak se tomu nevyhnete (i se spolubydlícím má člověk vztah).

Pořád nevim, co k němu cejtim, i když jsem měla záchvěvy lásky (ale to byly jen sekundy). Zase na druhou stranu, ještě nikdy jsem neznala tělesný projevy svého protějšku, nikdo na mě nekoukal jak na svatej obrázek a málokdo se snažil, abych si sex ( chtěla bych pro to najít trochu jemnější výraz, ale nic mě nenapadá) užívala. Protože když si užívám já, on si to užívá taky. Nehledě na to, že nám to opravdu funguje.

Možná bych tomu mohla říkat milování, kdyby se mi z toho slova nezvedal žaludek.

Taky máme společný jídlo, společný drobný, společný cigára.

Jinak mám teď takový práce, že nevim, kam dřív skočit. Ale jsem ráda, neni nic lepšího, než být zaměstnaná. On pak člověk nemyslí na hovadiny. Bohužel, moje únava je pořád se mnou, tudíž když mám trochu volna, je mojí nejoblíbenější činností válení s v posteli se Smutnym (a to jsem vždycky tvrdila, jak tohle nikdy nebudu dělat...).

Někdy se život změní mávnutim kouzelnýho proutku!

Jsem magor...

10. dubna 2013 v 14:26 | DareDareDevil
... brzy na to dostanu papíry...

Achjo... Co budu celej život dělat?


Zas tak to neprožívám...

8. dubna 2013 v 11:06 | DareDareDevil
Smutnej je pryč a nemá na mě čas. A já to tak nějak neprožívám, protože jsem měla za a) práci od rána do večera a za b) to PROSTĚ neprožívám.

Vlastně jsem celkově dost v klidu (i když permanentně nasraná, ale tak nějak jinak). Ani to počasí mě neštvě. Spíš ty lidi, co maj potřebu to řešit. Ježiši tak je zima, no. Je to na hovno, ale je to tak. Však se říká, březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem ;-)

Jediný, co mě na odjezdu Smutnýho mrzí, že nemam s kym trávit čas a můj starý způsob (cvičení a hraní simíků na fb) zdá se mi poněkud nešťastný.
Tak nějak mě fakt nebaví řešit, jestli jsem nacvičila dost a/nebo kolik bych tak mohla vážit.

Taky musim být doma.

Naštěstí jsem takovej cvok, že mi Smutnej vymyslel aktivitu, do které bych se normálně nehrnula. Ale budeme "spolu" a já zas na okamžik vypadnu. Miluju svojí rodinu JEN z povzdálí.

Dnes mam narozeniny...

1. dubna 2013 v 8:59 | DareDareDevil
Lalala...

Venku leží vrstva sněhu, já topim o sto šest :-) A je mi to buřt. Loni jsem byla trošku zdeprimovaná. Protože kolejní prostředí a kluk Robot neni to pravý ořechový.

Zdroj je v obrázku.

Čekám, kolik dostanu přání, ať potkám toho pravýho chlapa (nesnášim, dostávám už x let!). Asi moc ne, protože moje nový číslo má jen pár nejbližších a na fejsíčku to každoročně skrývám, protože nesnášim ty rádoby přátelský posty: "Všechno nej." Jasně, napiš mi to na zeď, ať každej vidí, jakej seš' kámoš. (Ryba je kámoš, né žrádlo :-D)

Letos jsem obohacena o velikonoce. Na ty jsem se narodila, tudíž je to fakt výroční :-)

No, vzhledem k tomu, že je ráno, já ještě nic nerozbalila, kromě dárků od mých kamarádek v pátek, tak ten článek asi k večeru zedituju.

Jo a ještě něco, včera si se mnou máti dala narozeninovej drink (můj poměr ginu v tonicu a vypila 3!), no měla jsem z ní prdel, ještě teĎ mě bolí břicho od smíchu:-) :-)