Červen 2013

No tak jooo

17. června 2013 v 14:01 | DareDareDevil
Mám to za sebou. 4 hodiny spánku. Ráno spěch bez snídaně, abych dorazila na paní univerzitu. Okolo mě samý našrocení maturanti.

A já si uvědomila, že jsem vlastně v poho. Existujou i druhý kola :-D

Šla jsem asi jako třetí. Pokecali jsme, něco málo o filosofii (naštěstí se mě neptali víc, protože bych fakt nevěděla), dali mi 31 bodů (našprtaná slečna měla 35) a lalalá, s největší pravděpodobností mě vezmou.

Co mi udělalo mnohem větší radost, že mi Smutnej ráno volal, aby mě podpořil (máma se v sobotu divila: "Jo to už je tohle pondělí??? Aha..." ) a pak jsem spolu mluvili po... Teda já mlela a on mě trpělivě poslouchal a měl radost se mnou ( pořád nemůžu pochopit, že chlap má radost se mnou a ze mě... S jakejma prohnilcema jsem to randila?).

No a teď mám den a půl volna a ve středu ráno zase hurá vychovávat mládež ;-) Docela se těšim, i když jsem si teď trochu rozválela šunky, protože až ten týden skončí, tak pak začínaj prázdniny.
A MY plánujeme cestu na Colours (a ještě asi něco, o čem se dozvim, jako vždy, na poslední chvíli).

O špatné náladě a tak...

15. června 2013 v 18:34 | DareDareDevil
Mám blbou náladu... Takovou tu ležací. Od rána (ok od 12ti) se válim v posteli, cejtim se nasraně a bolí mě celý tělo, poněvadž jsem začala cvičit.

Místo toho, abych si četla filosofické svazky (pondělek je kurva za dveřma), tak hraju novou hru na fb (ne, že by mě to nějak zvlášť bavilo), nebo hraju tu hru, nebo jim chleba, nebo piju, neboooo našla jsem si novej seriál. Girls.

Nic "pitomějšího" jsem dlouho neviděla. Hannah je pořád nahá. A neni zrovna příkladem soudobé ženské krásy, tudíž je (alespoň pro mě) dost těžký se na ni dívat.
I přesto, jak je šílená a má "to" tělo, vždycky má hezkýho partnera.
Asi by mě to ještě nedávno nasralo víc :-)

Taky myslim na to, proč mi nepíše (jojo ještě pořád mam takovej ten strach), přestože jsme si včera vyměnili dost smskem, jsem po nich ještě lačnější...
Chtěla bych mít jeho mozek. Co si přečte, to si pamatuje. A neni odporně líněj se učit. Pfffff.

A protože se mi pořád nic nechce a jsem matky, kde je k jídlu zase čočka (stejně jako včera a zítra), což mi náladu ještě víc kazí ( když mam hlad jsem mega protivná a děsivě ospalá), tak předpokládám, že na přijímačky přijdu jen lehce připravená a bude to o štěstí (doufejme, že ho ještě trochu mám :-)).
Btw máti má novou zálibu, vnucovat mi "pro nás" různý věci a pak tři hodiny mluvit o tom, jak je to kvalitní a že to mam do výbavy a že to nemam vyhazovat, až to budu chtít (nemusim poukazovat na to, že ty věci bývají dost zánovní).
Svolila jsem původně ke dvoum hrnkům....

Teď mě napadlo, že ještě taky můžu vymejšlet, co si vzít na sebe (když už nic, můžu vypadat dobře MUHAHAHAHAHAHA...).

P.S. poslala jsem Smutnýmu děsně dětinskej pohled, kterej mi zkritizoval (stejně jako moji posedlost časopisy o bydlení a dětinskejma kalhotkama), že je hroznej. Tak jsem mu tam naspala přeslazenej text a namalovala srdíčko. Za trest!

Day 22

14. června 2013 v 10:14 | DareDareDevil
A song that you listen to when you're sad

Baby says od The Kills. Tuhle kapelu prostě miluju. Snoubí se v nich všechno, co mám ráda. Když jsem tuhhle písničku slyšela poprvé, měla jsem chuť brečet smutkem a zároveň láskou :-)

A ten pocit ve mě vyvolává pokaždé...

Nemám k tomu víc, co bych řekla.

Jak jdu za 5 dní na příjímačky

12. června 2013 v 9:56 | DareDareDevil
Měla bych začít něco dělat, třeba se systematicky připravovat. Já ale místo toho myslím na to, jak můj milý odjel a uvidím ho až za týden (kde jen se stala chyba :-D jsem přece nezávislá, nebo ne?)...

Nic se mi nechce, ostatně jako vždy. Protože prostě proto.

Leze mi na nervy můj staronově narostlej špek na břiše. Možná bych se zase mohla naučit přehnaně cvičit. Možná se letos dostanu i do plavek.

Mimochodem, je moc divný když já koukám na porno a on ne?

Plzeňská přesnocpárty.

9. června 2013 v 14:05 | DareDareDevil
Konečně jsem viděla svoje kamarádky. Vypadáme pořád stejně, i když se asi cítíme o dost starší. Teda já určitě. Vůbec jsem nezvládala jejich picí tempo.

Jely jsme vlakem. Tam i zpět asi tisíc let.

Jojo ČD a povodně. ČD vůbec...

Plzeň je zvláštní. Dost mě vyděsila. Ty její bulváry místo bežně širokejch ulic. Nepřestupní lístky a prapodivně mondenní cvakátko.
A těch kebabáren. Ve kterých pracují všechny možné národnosti, ale vždycky je zaručeně turecký a nejlepší :-D Kámoška mi tam usmlouvala hranolky do papírovýho kornoutu z kostičkovanýho sešitu na 20kč.

Utrácim děsně moc za nanuky. Jim je furt. A kyselý okurky :-D

Jedla jsem ve 4 ráno nejprímovější polívku z pytlíku a usnula na cizím gauči. A byla střízlivá.

Nevim nevim... Měla bych to mládí přece víc prožívat, ne?

sedmýhošestý

7. června 2013 v 10:01 | DareDareDevil
Tak jsem po cca měsíci zase "doma". Nějak si nejsem jistá, kde že to vlastně jsem. Protože u Smutnýho je sice bordel (ten rozbitej vysavač mu zas tak nevadí) a některý věci by měly přijít jen do kontejneru a do těch dvou poliček se stejně nevlezu, ale...

...budí mě pusou, sexem, snídaní, úsměvem. Spí se mi tam skvěle. Už jsem u něj zvládla všechny lidský potřeby. Na společnym nákupu v koši skončily intimky. Stříhala jsem ho. Prala a věšela jeho spodky. Léčila po xté jeho rýmičku. Mám u něj "dvoje" boty.

Hmmm...

Btw Smutnej je na cestě do Třebíče a já se chystám do Plzně. Prostě být "doma" nechci. A ne. A ne.

Další problém je pohovor na vš, kterj mám dvacátýho, ale od devatenáctýho jedu zase pracovat. A to jedu. Je to poslední týden a já tam chci bejt. Kvůli tý partě. Kvůli tomu, že tu práci tak nesnášim, až jí miluju. Kvůli piškotékám a seks seks seks on d bič :-D Kvůli roztřikovači (to je průjem, vážení :-D).

Jsem na to všecho zvědavá, ale poprvé v životě se klidně nechám překvapit ;-)


A zase ta... JÁ

6. června 2013 v 9:07 | DareDareDevil
Jsem zase "doma". Tím doma, myslím město, ve kterém bydlím, protože já nemám žádné doma. Mám místo u mámy a dvě poličky u Smutnýho.

Tentokrát jsem zamířila rovnou k němu. V pračce se perou s těma jeho i některé moje věci...

Jelikož bydlím v zaplavené oblasti, jsem ráda, že jsem se vůbec domu dostala. Vlak sice jezdil, ale řeka o něj div nešplouchala. Venku to smrdí rybinou a bude pršet. Zase.
Jako bych teď nestrávila 3 týdny na dešti.

Jinak, minulej týden jsem problila celej jeden den. Nebylo to z jídla, ani z alkoholu. Myslim si, že nejspíš z nervů. Ale bylo to dost nepříjemný. (Jen pro jistotu jsem se testla, a Smutnej mi vyčetl, že jsem to s ním víc neprobírala...)
Výhrou je ovšem objev lízátek proti nevolnosti :-)

Smutnej mě štve. Vytáčí mě do běla a pak je zase milionovej. Nevím, je to normální? Nebo to příliš řeším...

Měla bych se teď soustředit na přijímačky, ale přesně vím, jak bláznivá budu tenhle víkend, až odjede a příští týden, až bude celý týden pryč, než za ním přijedu.