Červenec 2013

Přežívám/prožívám

24. července 2013 v 9:36 | DareDareDevil
Přežila jsem (celkem úspěšně) Colours. A spaní v malém stanu na tom bylo to nejlepší, protože jsem mohla ležet. Řekla bych, že mám celkem slušné skóre, co se výdrže týče (chodila jsem spát AŽ v 1 ráno). Chudák Smutnej si to se mnou vůbec neužil, protože jsem si milionkrát denně musela jít sednout, v davu se mi dělalo mdlo, bylo mi horko, bylo mi špatně, byla mi zima... No prostě byla jsem na facku. Ale pyšnej nastávající otec to všechno trpělivě snášel. Zato já jsem se nesnášela :-D

Co ovšem prožívám jsou Smutného kamarádi. Opravdu, jiná věková kategorie. Říkaj věci jako: "Pozdravuj maminku." a myslej tím mě! Jsem snad Smutného matka? Nebo: "Jak se to stalo?" hmm, že by pohlavním stykem? Ani moje mamka nebyla tak příšerná.
Navíc nesnášim tyhle šišly pišly výrazy. Ano jsem těhotná, ano budu matka. V soukromí i maminka, ale to až za dost dlouhou dobu, až se to něco, co zatim akorát slušně parazituje na mém těle (už teda alespoň neodmítá většinu jídel), naučí mluvit.

Btw pořád si to nějak neuvědomuju i přesto, že už mi nejde zatahovat břicho :-D

Sestěhovávání se

14. července 2013 v 11:44 | DareDareDevil
Jak řekl Smutnej, když už to za nás ta příroda vyřešila, měli bychom spolu Bydlet s velkým B. Takže dvě poličky pro mě se změnily v celou skříň.

Je to ovšem poněkud problém (který mě před asi 14dny rozbrečel, protože hormony, ne protože by to byl takovej průser). Málo místa, málo skříní, málo polic a hromady věcí (moje hromady jsou stále u mamky)!

Včetně jeho, protože něco málo má/měl ještě u svý mamky.

Včera přistěhoval knihovničku - celkem velkou a kufr svých knih + krabici mých knih (nejsou zdaleky všechny) + všechny ty knihy, co se nevešly do té malé knihovničky.
A protože je systematik (narozdíl ode mě), tak tu celé dopoledne rovná a přerovnává knížky. Podle žánru, podle nakladatelství, podle nevim čeho všeho. Nadšeně je ukládá do polic a pak zase vyndavá ven.
Dost jich má místo. A většina nemá.

Nehledě na to, že mě ta skříň na oblečení taky nestačí :-DJsem tutti mutti

13. července 2013 v 9:20 | DareDareDevil
Byla jsem u doktorky. Potvrdila mi graviditu. Pak se zeptala, jestli si to jako fakt nechám... ( Pobavila mě). Vzala jsem si obrázek čehosi, co prej je moje děcko a nechala si odebrat krev. Ta mi jako vždycky netekla. Mám z toho modřinu, protože mi sestra tou jehlou děsně kvrdlala.

Nastávající otec se tváří jak měsíček na hnoji a tu fotku nosí tak pyšně, jak kdyby mu narostl druhej penis...

Moje mamka byla suprová, jeho to taky vzala ( měla jsem úplně opocený čelo, když jsme tam šli, protože na takový sociální aktivity já nejsem... Klidně bych poslala smsku).

Zatim mi díkybohu nikdo neříká ty nechutný věci, jako: "Maminko, těhulko, mimísek...". Zuřila bych. Jinak jsem totálně v klidu, žádný záchvaty pláče nad reklamou.

A teď se děsně moc těšim na Colours, bohužel jedním z nepříjemných projevů tohoto stavu je, že bych jen spala, nebo je mi šoufl... Ale co, přece si nějakou uhnízděnou spermií nenechám zkazit léto ;-)

P.S. Smutnej mi říká: "Zase píšeš na blog? Tak pozdravuj čtenáře."

Dvě čárky...

2. července 2013 v 8:43 | DareDareDevil
... na testu.

Smutnej si to vystavil ne nástěnku, kde má třeba pivní morseovku.

Možná teď přijde odsouzení, jak jsem to mohla dopustit, vždyť jsme spolu chvilku.

Mohla. Vždycky jsem věděla, že jestli to jednou bude, tak omylem.

O to lepší je, omyl s někým, jako je Smutnej. On bude výbornej táta (narozdíl od toho mýho třeba) a já nebudu připravená nikdy. Vím, co ztrácím, ale taky vím, co získám.

Uff...