A zase znova

23. srpna 2013 v 9:49 | DareDareDevil
Ha... Mám index. Modrej. Je v něm stará fotka, protože ty nový jsem překvapivě nemohla najít. To je tak, když bydlíte na jednom místě, ale na jiném bydlej vaše věci.

Je to sranda, jak jezdim k mamince na návštěvu a tam si beru kousek po kousku to, co mi patří. A i to, co jsem nikdy netušila, že budu potřebat. Moje matinka prozřetelně kupovala výbavu a já jsem jí za to těď vděčná, protože nemít vařečku, je celkem peklo (aneb jak jsem měla záchvat vzteku, když jsem pekla...).

Každopádně. Je ze mě zase vysokoškolačka. Nemam žádný vzrušující pocity. Včera jsem došla (byla dostrkána do kopce) na zápis, sedla si na místo, kam nikdo nechce, protože tam za a) neni stoleček a za b) je to úplně první řada. Nechápu, pro mě the best, aspoň se nemusim mačkat a můžu si natahovat nohy jak chci.

Moji budoucí spolužáci jsou přesně takoví, jaký jsem je očekávala, vyděšený kůzlata, který si poctivě zapisovaly i to, jak se jmenuje studijní referentka a tragédi (njn filda).

Asi se poprvé netěšim... Resp. je mi to jedno, mě totiž ve škole žádný dobrodružství nečeká. Krom utajování mého jiného stavu :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 the-eternal-sattva the-eternal-sattva | Web | 23. srpna 2013 v 10:34 | Reagovat

Ty vyděšený kůzlata sedí :) jak na zápise tak i předtím na přijímačkách :D už jsem na nich letos byla potřetí a začíná mě ten pohled na ně bavit tím víc, čím jsem starší :D

A ono se to tak nějak vyvrbí a uvidíš jestli to půjde nějak zkloubit se školou. Jaký máš vůbec obor, jestli se můžu zeptat? :)

Jinak já jsem si vždycky představovala jak budu jako těhotná jezdit po festivalech a koncertech abych své dítě vychovala k tomu správnému hudebnímu stylu :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama