Těhulkování mi prostě nejde...

11. srpna 2013 v 17:22 | DareDareDevil
Já jsem to tak nějak cejtila vždycky. Že mi to nepůjde. Skoro mám až provinilý pocity, protože ty třicítky kolem mě (včetně Smutnýho) to prožívaj víc, jak já.

Ve čtvrtek jsem byla u doktorky, dostala jsem cejch (těhotenská průkazka), kterej si do porodu neodpářu. Navíc jsem odmítla jeden nepovinej test a teď je to tam zaznamenaný, jako bych byla nejhorší matka na světě.
A zatímco jiné nastavající matky odcházejí s takovým "TÍM" úsměvem na tváři, mě je to fuk.
Při ultrazvuku bych se mohla zapřisáhnout, že to neni moje děloha. Necejtila jsem žádný proud mateřský všeobjímající lásky, když se tam ten hlavonožec mrskal :-D

Tak jsem si zkusila zajít na nákupy baby hader, prošla jsem dětský oddělení v lindexu a a a a nic. Žádný toužebný pohledy na dupačky s medvídkama jsem neměla.

Vlastně kdyby nebylo Smutnýho, tak o tom ani nevim. Ale on má potřebu mluvit a sahat mi na břicho ( v případě stvořitele jsem ochotná udělat vyjímku) a bavit se, jako bychom byli 3.
Nebo ho přistihnu, jak civí na ledničku, kde jsou dva obrázky - flek a hlavonožec.

Kdyby radši vymaloval :-D

Jen tak mimo zápis...
Zjistila jsem, že Smutnej je ten typ, kterýmu neni jedno, co má v bytě. Tudíž přicházejí konfrontace na téma závěsy, nábytek, mít či nemít koberec takovej a makovej (a to jsem dost tolerantní k jeho postavičkám ze SP a příšerný dece na knihovně, kterou vyhodim :-D Jednou ). Což mě dost vyčerpává, protože jako správná sobecká mrcha chci, aby většina byla podle mých představ ( opravdu se nechci koukat na volnou tvorbu přes celou zeď)... A to znamená, že ho musím takovou tou klasickou strategií přesvědčování, že to byl jeho nápad, nebo že v tom bude dítěti dobře, oblbovat :-) Začínám chápat, jak to všechny ty hezký vztahy fungujou. A na přímosti to rozhodně neni.

Tenhle týden budeme vybírat barvu na zeď.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 the-eternal-sattva the-eternal-sattva | Web | 11. srpna 2013 v 19:42 | Reagovat

:D ach ty ženské strategie :) Doufám, že vše bude dle TVÝCH představ :) :D

2 Tai Todd Tai Todd | Web | 12. srpna 2013 v 9:39 | Reagovat

V klidu, myslím, že být těhotná já, mám to naprosto stejně, nerozněžňovala bych se nad utlrazvukem, kde nepoznám víc, jak tmavej flek, haderky by  mě asi taky nedostaly... hold na to není ta povaha :D A s tím bytem chápu, když s tátou plánujeme, jak zrekonstruovat náš starý byt, snažím se neustále  prosadit svou, ale vzhledem k tomu, že jemu koupit, přinést a položit lino trvalo půl roku, můžu být v klidu, změny nenastanou dřív, než budu v důchodu ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama