Září 2013

První týden za mnou, několik dalších přede mnou...

26. září 2013 v 20:47 | DareDareDevil
Hej hola, je ze mně ofiko studentka... A mám pocit, že jsem vstoupila do naprosto známých vod. Jelikož jsem na fildě, tak za a) mám jen pány v saku a za b) ti pánové jezděj na konference.

Tudíž, ze čtvrtka mi nezbylo nic, ve středu odpadlo cviko a v úterý taky. Pěkný, že? A už jsem zatáhla jednu přednášku, Přiznám se, že mě ta středověká filozofie ani trochu nelákala ( a přednášející je mnich), ale já jako na ty první hodiny chodim, jenže moje hormonálně nevyrovnané tělo už toho mělo dost. A migréna zvítězila.

Nemám žádný spolužáky-kamarády. Mě to totiž vždycky trvá. A asi mě to štve o dost míň, než by mělo. Protože o přednášce (cvičení) přemejšlím, kam umístim přebalovací pult (no jo no...).

Jsem na sebe zvědavá za týden, kterej bude mít 4 pracovní dni. Myslim, že budu v pátek totálně tuhá.

Edit.: Ještě jsem chtěla napsat, jak mě minulej týden sužovala rýmička a kašílek. Na to by nic nebylo, jenže víte co, těhotný nesměj léky! Jsem myslela, že je po mě. Ale přežila jsem. Jen teď nemůžu jakýkoliv čaj s medem ani cítit! :-D

Zlej tchán, zlá tchyně!

11. září 2013 v 9:23 | DareDareDevil
První ošklivá věc, která se mi v minulých týdnech stala je, že jsem přišla o internet. Zlej tchán si dal konečně zaheslovat přístup a my ho nevíme, protože Smutnej je trouba. Víc nic. Dneska je den zápisu a jsem musela jet na návštěvu k mamince ( od tý doby, co jen furt uklízim a se Smutnym debatujeme o tom, co je a neni bordel, je to jen a jen maminka), abych vůbec mohla ve školnim roce fungovat :-)

Další ošklivá věc je, že prý jsem rozbila pračku. Vzhledem k dispozicím domu, ve kterém bydlíme, i kdybychom nakrásně měli svou (což jsem prohlásila, že dokud mít svou nebudeme, tak už na cizí nesáhnu... Sáhla jsem, páč prostě nejsem dost dobytek.) tak, za a) u nás nahoře není dostetečný tlak vody , za b) nejspíš by vypadla elektřina. Takže se budu dál muset potýkat s potenciální hrozbou.

Jinak se mam fajn (v rámci nevolností), jsem pořád cynická budocí matka. Nic mě nevzrušuje. Krom toho, že stále dopnu všechny svoje kalhoty a mám hubený nohy :-D

Minule jsem vzala Smutnýho sebou k doktorce a šel až dovnitř ( btw byl nadšenej z gynekologický kozy) na ultrazvuk. Tak si to s paní doktorkou užili, já jsem čekala, až si prohlídnou všechny části těla a prohlásila jsem, že hlavně že to má 5 prstů :-D Kdo by ode mě čekla víc, je blázen. Smutnej (teda my oba) dostal darem 5 snímků, na kterých je 4x hlava a něco a jednou celý děcko. Tu poslední si vyfotil do telefonu a pak mi jí pyšně ukazoval.

Ještě poslední věc, která mi udělala radost, hlavně ze sobeckých důvodů. Moje kamarádka čeká druhý a to její druhý bude jen o dva měsíce mladší než moje první. Což je naprosto boží, protože i když budu matka na baterky, zrovna teď mam dilema, na čem to smrádě budu přebalovat, když se mi do bytu nevejde přebalovací pult... A navíc tim zahnala mojí největší noční můru. Jak já jsem se bála, že nebudu mít s kym chodit na písek :-D