Prosinec 2013

Bilancuji :-)

31. prosince 2013 v 22:51 | DareDareDevil
Ale vlastně ne tak docela. Ono totiž to byl divokej rok. A bude to ještě divočejší :-D Jenže se teď bude život točit kolem někoho, kdo mě bude milovat tou bezelstnou láskou, pro kterou i ta nejcyničtější potvora udělá všechno :-)

A těšim se i na spoustu dalších věcí, který budu dělat až budu jedna v jednom.

Btw Vánoce byly fajn a dostali jsme pamprsky.


Kočárkovej post

17. prosince 2013 v 19:36 | DareDareDevil
Sehnat to pravý vozítko pro dítě je namáhavý. Obvzvlášť když člověk zjistí, že trh je přesycen. Takže si zvolíte kritéria a hledáte a hledáte a FURT DO TOHO NĚKDO KECÁ!

Moje máma má nějakou představu, Smutnýho máma má nějakou představu , Smutnej je truhlík a já vim co chci, což se překvapivě nesetkává s pochopením, hlavně u "tchyně", asi tak třikrát se ptala, jestli si to nechceme rozmyslet, přitom já se s tim budu štrachat, ne ona.

A tak jsem hledala a hledala až jsem ho našla a o víkendu jsme ze severu čech jeli do Brna.
Samozřejmě to nebylo jen tak, kromě vstávání s náma jela budoucí teta - 11let a budoucí bratranec - 12let, protože dle Smutnýho by byla škoda nevyužít tu možnost skupinový jízdenky.

Moje ségra celou dobu mluvila (krom asi 45min, když už jsem nevydržela a koupila jí TopDívku) a synovec si zpíval. Děti jsou zlo. A nebo jsme jen já byla takovej mimoň, že jsem ze 4 hodin dokázala 3 číst ( a držet klapačku).

Každopádně vozítko je doma a Smutnej jako "správnej muž" hned začal zkoumat jeho technické vymoženosti. Jezdil si s nim po obýváku, skládal ho a rozkládal, nasazoval košík, boudu, madlo. Přehazoval rukojeť. Už jsem psala, že on má penis? :-D

Btw blížej se moje první Vánoce mimo "domov" v mém novém doma. Jsem z toho trošku vyplesklá, jelikož sice spolu budeme mít děcko, ale já jsem ještě s žádnym chlapem neslavila a nikdy jsem žádnýmu nedávala dárek !!!Vánoce, šalala...

11. prosince 2013 v 20:14 | DareDareDevil
Je to trapný, ale moje spojení se světem je stále na bodu mrazu... Dokonce čtu doopravdický knížky a občas koukám na telku! To se mi předtím nemohlo stát.

Ne, je to fajn, "nemít" internet (to minimální připojení přes telefon člověka donutí akorát sledovat email a semtam něco vyhledat, jako třeba aktuality na akademické půdě). Dneska jsem upekla svojí první bábovku (z lásky samozřejmě).

Jinak mám za sebou další antibiotikové období, kdo trpí na záněty močových cest, tak ví... Ale nemoc má své určité výhody. Nic nemusím a spousta restů byla mou drahou polovičkou dokončena (postýlka už má 3 ze 4 bočnic).

Btw dostala jsem nejlepší adventní kaledář na světě... Vyráběnej, s úkolem a dárečkem na každej den...

To je v kostce tak všechno.