Leden 2014

Brainwash...

14. ledna 2014 v 12:53 | DareDareDevil
To, že jsou nastávající matky tak trochu vypatlaný je všeobecně známo. I ty nejcyničtější realistky prostě v jednu chvíli zažijou takovej prapodivnej stav... Samozřejmě, že si uvědomuju, jak přihlouple se chovám, ale nemůžu si pomoc.

Ze dne na den se ze mě stal uklízecí maniak a to jsem byla taková:

Hmm už ne, cosi ve mě mi šeptá uklízej, uklízej, uklízej. Takže furt něco utíram, vytíram, přetíram, luxuju, peru, předepírám, meju.

Tudíž asi nikoho nepřekvapí, že moje zkouškový je katastrofa. Ale dneska budu mít vyžehlený všechny plíny.

Další věcí je, že jinej stav Vás fyzicky zničí. Najíst se nemůžete, protože žaludek nemá místo, když už se najíte, tak pak příjde pálení žáhy, a něco jako úlevný křupnutí zad neexistuje. Hekám, až se sama sebe děsim. Třeba když se otáčim z boku na bok v polospánku (konečně mě přestala pálit žáha, kopat děcko, cokoliv bolet) a teď heknu. A taky se leknu a probudim :-)
Zničený tělo mít asi nějak zvlášť nebudu, zato to odnesla moje chlouba - zuby bez kazu. Dneska jsem šla na kontrolu k zubaři, s tím, že jako vždycky odejdu za pět minut. Šla jsem za 15. Dodnes jsem nevěděla jak vrtačka vypadá. Tetovací strojek mam radši. Ořvala jsem to, cestou domu jsem si udělala pandí oči a doma jsem řvala jak kdyby někdo lovil mláďátka na kožich.
Už chápu, proč se děti roděj roztomilý. Jinak bych ho už teď nejradši hodila ze skály.

Tohle je doporučení proč si dítě nedělat :-D
(A když se to omylem stane, tak se modlit, aby se z Vás nestalo šišlající cosi. )

Btw stále mě ještě nikdo nepustil sednout... :-D A to počítám za úspěch. Protože až se tak stane, tak budu buď obřích rozměrů, nebo budu mít ten přihlouplej sluníčkově mateřskej výraz v obličeji. Vzhledem k tělesné konstituci by to byla nejspíš druhá varianta :-D

"Novoroční"

2. ledna 2014 v 9:47 | DareDareDevil
Tak jo je tu leden a s ním i spousta povinností, ne jen plánování, co by se jakože mělo změnit.

Na střední to bylo o tom, nedostat kuli na výzo (případně omezit počet 4).

Na VŠ je zkouškový. Tečka.

A pro mě, jako bohus, obvolávání doktorů a chození po doktorech. Musim k zubaři a praktický a na gyndu a do nemocnice. A taky sehnat doktora pro mimino, který o sobě sice dává vědět mohutnými kopanci do mých žeber, ale jinak je to v podstatě pořád ještě taková ryba, co jen a pouze žije. Nočním životem, narozdíl ode mě.

A taky už bych měla pomalu a jistě vědět, jak se to bude jmenovat ( to dítě nás bude nenávidět, protože Smutnej je přesně ten typ, co vybírá ty nejšílenější jména) a jaký to bude nosit příjmení. Vypráno a vyžehleno už mam... Ha. Možná to udělam znovu... Hnízdící syndrom.

Taky bych měla vědět a být připravená na spoustu dalších věcí, ale vlastně nač se stresovat, no ne?

Prostě toho je dost a dost věcí se dá odložit. Ehm nesmim si zapomenout dojít pro kartu do školní knihovny a na studijní se žádostí o odložení studia. A na matriku. A na... ještě někam jsem měla jít :-D

Každej rok si přeju, aby už byl leden za mnou. Letos tomu nebude jinak. Je to prostě náročnej měsíc. Ale hlavu vzhůru, však už se potáhne jen 29 dní.

7.1. mam zkoušku a samozřejmě jsem ještě nezačala. Zato jsem upekla medovník :-D Amen!