Pálení mostů.

24. března 2014 v 7:47 | DareDareDevil
Nikdy jsem neměla problém, zavřít za sebou dveře a otevřít nový. Je zajímavý, jakou má člověk potřebu dělat za vším opravdu tlustý čáry, když se mu mění život.

Sedím v posteli, po noci plný zaražených prdů, utírám poblinděnej obličej a podávám dudlíka ( taková moje současná rutina) a koukám do minulosti na blogu. A mažu, protože spousta těch článků a lidí v nich už prostě nemá v mém životě místo ani jako textová vzpomínka. Nechci je.

Chci mít místo na úplně nový zážitky.

Jako třeba, že se Tygr ( aneb moje geny) včera prvně usmíval cíleně. Usmíval se na svého stvořitele a toho to dojalo (mě ne, achjo jsem děsná matka :-D). A bylo to pěkný.

Třeba už mě tohle za pár let nebude zajímat a zase budu dělat tlustou čáru, ale myslim, že spíš to bude něco, co si prostě uchovat chci. Zjistila jsem, že pokud tvořím určité hodnoty, stojí to za to, zapamatovat si to. To, co za to nestojí jsou nepovedený rádoby vztahy a páteční večery, který se vznášej v lihovym oparu (ne, nestala jsem se za těch 10měsíců abstinentem) :-)

P.S. Když to čtu, jak žilo mé staré já, vždycky se zasměju, hlavně žádnou lístost, protože, co bylo, bylo ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tai Todd Tai Todd | Web | 25. března 2014 v 19:20 | Reagovat

Jednbou za čas si tak projedu arcih a taky mažu. Protože vidím, že to už nejsem já... ale já mám ten blog už hodně let, takže často jde jen o výlevy, který není můžu ani číst, aniž bych si nepomyslela ůBože já byla ale blbá"... jinak, ukázalo se, že se do klubu nepřidám, na jednu stranu mě to možná i zamrzelo, na stranu druhou mi to bylo jedno.... jednou budu opravdu citlivá matka :D

2 Nikits Nikits | 26. března 2014 v 11:43 | Reagovat

jsem to nechtě ohodnotila xD

Ahoj :) Moc moc gratuluji k miminku :) Musí to být úžasný pocit :)

Nevím, jestli sis už to přečetla: http://daredaredevil.blog.cz/1401/novorocni#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama