Tepláková souprava.

31. března 2014 v 15:15 | DareDareDevil
V dětství jsem je milovala, v pubertě se proti nim vymezovala ( tepláky jsou módní odpad :-D) a teď je nosim já i Tygr.

Pravda, tepláky se od devadesátek celkem dost změnily, už to nejsou jen ty tlustý a na kolenou vytahaný (pokud možno opraný) věci.

Vždycky jsem si dělala srandu z toho, jak matky na mateřský oblíknou tepláky a okupujou emimino apod. Začalo to profilem na přesně takovém místě - přiznám se... Na mou obranu, je to kvůli bazaru, moje skryté ekologické já má prostě radost, když se zachová šetrně k přírodě.

Každopádně Tygr nějak zvlášť nemusí dupačky, dneska už se snad ani neprodávaj, jak jsem tak koukala po obchodech. Všechny ty retro modely mi ležej ve skříni a (čas pro bicí) tepláky z hmka vedou. Jsou prostě pohodlný (a dost frajerský :-D).
A aby mi to nebylo líto... kecám... protože jsem zjistila, že abych i doma vypadala jako člověk, ale zároveň musim být dostatečně flexibilní, musim si koupit pěkný tepláky. A mam je. Jedny. Abych si zvykla. Naštěstí Tygr blinká jen na trička :-D
Dokud se v nich nevydám ven, je můj svět ještě v pořádku.

Btw zítra máme s Tygrem první společný narozeniny. Od Smutnýho jsem dostala brož s liškou a bonbony v takový hezký krabičce. Dával mi to se slovy: "Je v tom opravdu to, co v tom je. Ne abys čekala prsten." Takže na ty naušnice už asi zapomněl :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama