Duben 2014

Co je tam dole.

14. dubna 2014 v 21:29 | DareDareDevil
Článek, který nemusí slabší jedinci zvládnout. protože je o frndě. O frndě, která už něco zažila.

O přerušovaném spánku a jiných radostech

4. dubna 2014 v 10:59 | DareDareDevil
1.4. jsme s Tygrem slavily narozeniny, já 23 a on 1měsíc ( Smutnej prej, tobě teprve bude 23? Já myslel, že ti je 23... No aspoň, že ví, kdy je mám :-D). Jsme právě 5. týden spolubydlící, nebo spíš spolupracovníci, protože u všeho musí být.

V každý chytrý brožurce, který jsem před a po porodu dostala ( ano, velkovýrobci miminích produktů se předháněj, takže každou někde nějakou člověk dostane jako dárek, aby věděl, že teda jako "pemorsky" jsou vážně boží), je napsáno, že mimina hodně spěj. Sice přerušovaně, ale hodně.

No...

No...

Ne!!!

Tygr už asi od dvou týdnů bdí. A bdí hodně. A už vyžaduje pozornost a hraní si a povídání. Sice se krásně usmívá a povídá si ( vydává zvuky jako malej Tygr, proto ta přezdívka :-D), ale jeho stávající zvyk, probudit se mezi 4-5 ráno, hodinu být vzhůru a vyžadovat mou pozornost, mě zabíjí.

A přes den je to to samý, dá si 20 ( fakt 20min) a je vzhůru :-D Takže rady o tom, jak se jít přes den prospat a nahnat noční deficit ( zvětšuje se obzvlášť když je milostpán hladovej co dvě hodiny), je mi k prdu a kuličce. Mě by dvacet minut spíš odrovnalo.

Ale je s nim sranda, musim se pochlubit, že mezi všema těma dětma, co se teď narodily ( samá holka), mám nejkrásnější dítě (yes! vim, že bych neměla být taková, protože vzhled neni důležitej, ale já děti nemám ráda... No co :-D ) a fakt děsně šikovný. Což je taky super, když už mám bejt máma, tak pyšná :-D

P.S. Moje dítě se nejvíc směje, když na něj někdo šišlá. No a já nešišlám (zkoušela jsem to jednou a je to retardovaný!) :-D Utešuju se tím, že je tááák děsně chytrej, že chápe, jak je šišlání směšný...