A je ze mě MILF...

20. května 2014 v 22:55 | DareDareDevil
O víkendu si Smutnej dělal srandu, že pro Tygrovo kamarády budu MCBŠ... Chvíli mi trvalo, než jsem to rozlouskla. Jsem trochu romantičtější a prostě jen říkám, že budu hezká mladá máma.
Ono je jedno, jestli česká či cizojazyčná zkratka, obojí je děsný a chlapi furt myslej jen na sex :-D Tygr se taky mnohem víc směje na ženský.
Každopádně dneska jsem vozila s naší společnou známou - sluníčkovou matkou 30+, a cestou jsme potkaly výkvět mužného mládí. Na jednu stranu mi fakt zalichotilo, když jsem na svou adresu slyšela, že "by mě bral" (doufám, že neříkal, že by si mě dal :-D ).
Jsem na sebe pyšná, ono přestat pít hooodně sladkou šťávu, jíst co je po ruce a najít si chvilku na cvičení byl očistec, ale mít ze sebe dobrej pocit je k nezaplacení.

Každopádně díky společnému kočárkování jsem si uvědomila, že o to zas až tak nestojím. Musela by to být opravdu moje kámoška, abych z toho něco měla. Takhle jsem musela dělat, jakože se mi cizí harant líbí, a že mě zajímá. Nejzajímá a nelíbí. A ani po ostatních nechci aby to dělali, mě se přirozeně moje dítě zdá nejhezčí na světě a nepotřebuju to slyšet od ostatních, abych se na oplátku rozplývala nad jejich dítětem. Bohužel, společenské chování to vyžaduje.

Další věcí je, že i když tlačim kočár, chci se bavit o něčem dospěláckým, ne diskutovat nad tím, co je a co neni normální, kolik toho kdo umí a jakou má kdo stolici.
Tím nechci říct, že bych o tom nemluvila, ale jinak. Ne takze široka. Prostě i moje dítě sere do plínek. Jo zajímá mě, jestli látkovky nebo jednorázovky, ale ne obsah...

No jo, nějak se na ty matky z pískoviště připravit musim...

Btw poprvé jsem krmila venku. Zastávám názor, že je to přirozený, dítěti neporučíš, ale celej svět nemusí vidět, jaký máš kozy. Tudíž pokud to jde, preferuju soukromí a když ne, mám přes sebe plenu. Moje sluníčková známá ne... Já jsem naštěst nic neviděla... :-D

A ještě jedna věc mě pobavila. Důchodkyně nezkoumaly moje tetování, ale slunečník na kočárku :-D
obr. je z pinterestu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama