Pěkně to tu flákám

15. června 2014 v 20:37 | DareDareDevil
Já vím. Ale Smutnej měl 14-ti denní dovolenou a tak jsme si oba užívali volna. Hlavně já teda. Ráno za mě vzal službu u Tygra a já měla od 6 do 9 klid a kafe do postele. Někdy i snídani. Ty tři hodiny jsem spala jak špalek, ani cirkulárka by mě nevzbudila ;-)

Samozřejmě mít chlapa doma znamená i víc uklidu a praní a vaření ( ehm, vařil on :-D ) a nakupování a tak. Ale stihla jsem i mnohem příjemnější věci. Třeba jsem se dostala k šicímu stroji a zase mě to nadchlo. A ke čtení. Sice to teda nebyla žádná hodnotná literatura, spíš takový oddychovky, jenže momentálně se počítá i to.
Zvládla jsem i dvě "bezdětný" akce večer, děsně se mi po Tygrovi stýskalo, ale zároveň jsem si užívala tu volnost. Bylo fajn mít jen kabelku s penězma a rtěnkou. A tvářit se děsně divoce :-D

Celkově to bylo fajn, hráli jsme hry, chodili ven, nebo jen prostě byli spolu. Nevím, jestli je to tím, že jsme v podstatě stále na začátku, ale málokdo by se zvládnul za 14dní nepřizabít. Možná jsme prostě tolerantní ( samozřejmě to tak dokonalý neni), ale snažíme se respektovat osobní svobodu toho druhýho, i když já jsem momentálně prostě uvězněná, ale ani mi to nevadí, Tygr je totiž moje láska. To ovšem Smutnej nemusí vědět, občas má tendence zneužívat toho, že jsem v klidu. A zase dodržovat pár pravidel taky neni od věci.

Tygr se začal smát takovým tím pravým miminkovským smíchem. Je to děsně nakažlivý. A tak nějak, když ho slyšim, je mi úplně fuk, že si nemůžu dělat co chci.
Dokonce absolvoval na svou první párty. Byl tam za hvězdu. Smutnýho kamarádi maj totiž samý holky, takže už z pozice malého muže byl oceňován. Navíc je takovej průzkumník a děsně společenskej :-D Narozdíl ode mě.

Jo, prostě mám radost ze života. ( Až na to nevyspání a kruhy pod očima. Ať nejsem zas až tak nechutně pozitivní.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama